Kapitan Broncos Adam Reynolds i gwiazdor Patrick Carrigan zostali sfilmowani podczas gwałtownego przepychania się i przepychania podczas wieczornego wyjścia po niedawnym dniu fanów klubu.

Do zdarzenia doszło zaledwie dziesięć dni przed planowanym wyjazdem drużyny Broncos do Las Vegas i starciem z Sydney Roosters w nowej rundzie otwierającej sezon Premier League 2024 NRL.

Jednostka ds. uczciwości NRL prowadzi rozmowy z Brisbane po tym, jak w poniedziałek pojawiła się wizja zapasów Reynoldsa i Carrigana.

Broncos prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu, który miał miejsce po niedzielnym dniu kibiców klubu.

Na nagraniu słychać kobietę, która na miejscu zdarzenia krzyczy: „Adam… Pat… przestań”.

„Broncos badają incydent, w którym zeszłej nocy w Brisbane City uczestniczyła część członków jego drużyny” – oznajmił klub w oświadczeniu, dodając, że na bieżąco informował jednostkę ds. rzetelności NRL o sytuacji.

„Klub został poinformowany o incydencie zeszłej nocy i przez cały dzień rozmawiał z zawodnikami, aby wyjaśnić szczegóły tego, co się wydarzyło”.

Reynolds i Carrigan są starszymi liderami klubu i dwoma kluczowymi trybikami w dążeniu drużyny Broncos do osiągnięcia lepszego wyniku niż w zeszłym roku, kiedy doznali załamania serca w wielkim finale, przegrywając 26:24 z Penrith.

„Jednostka ds. integralności NRL jest świadoma tej sprawy i współpracuje z klubem” – powiedział rzecznik NRL.

Ten incydent to druga bójka pomiędzy zawodnikami Broncos, która została upubliczniona w ciągu ostatnich dwóch lat, po tym jak Payne Haas i Albert Kelly zostali zawieszeni na jeden mecz w wyniku incydentu, który miał miejsce w 2022 roku.

Niedziela była ważnym dniem w kalendarzu klubu – tysiące fanów przybyło na spotkanie z drużyną, w tym Reynolds i Carrigan.

Następnie gracze udali się na spotkanie towarzyskie.

Patricka Carrigana. (Zdjęcie: Bradley Kanaris/Getty Images)

Carrigan przemawiał podczas dnia fanów Broncos, chwaląc frekwencję.

„To tylko pokazuje, że ludzie w nas wierzą. Mamy zadanie do wykonania, a mianowicie dobrą grę dla fanów” – powiedział.

„Są tam od dnia dot. Szanujemy to i jesteśmy wdzięczni za ich niezachwiane wsparcie.”

Carrigan powiedział, że niezwykle ważne było, aby Brisbane zwyciężyło w pierwszej rundzie przeciwko Roosters w nieznanym otoczeniu Las Vegas.

„To wszystko jest nieznane” – powiedział.

„Jedziemy do Las Vegas, żeby zagrać w NRL. Jest całkiem fajnie, ale Kevvie (Walters) dobrze trzyma nas na ziemi.

„Przed nami ważny rok i jest to dobra okazja, aby twardo ruszyć z miejsca”.

z AAPemŹródło

Previous articleWielu moich znajomych nie ma telewizorów, ale to może się wkrótce zmienić – CNET
Next articleTo Harry i Meghan 2.0! Royal zmienia markę po uruchomieniu strony internetowej Biura Księcia Harry’ego i Meghan Sussex.com, która skromnie twierdzi, że para „kształtuje przyszłość poprzez biznes i filantropię”