(Zdjęcie: Rich Storry/Getty Images)

Jedną z najbardziej konkurencyjnych dywizji w NFL jest obecnie NFC South, w której trzy drużyny walczą o tytuł dywizji i zapewnienie sobie miejsca w play-offach NFL.

W tej chwili drużyna New Orleans Saints Dereka Carra znajduje się na szczycie ligi, a jej zespół ma wynik 0,500 z rekordem 5-5, ale Atlanta Falcons i Tampa Bay Buccaneers nie są daleko w tyle.

Baker Mayfield i spółka byli w stanie w niedzielę pokonać debiutanta Willa Levisa i Tennessee Titans, a ich bilans w ciągu roku poprawił się do 4-5, co plasuje ich na drugim miejscu wraz z Falcons.

Jednak Falcons mogą zająć drugie miejsce po niedzielnym zwycięstwie nad Arizona Cardinals, ale na razie Buccaneers wykonali swoją pracę, którą powinni.

Doświadczony skrzydłowy Mike Evans opowiedział o tym, jak drużyna zwyciężyła przeciwko Tytanom w 10. tygodniu i o tym, jak Tampa Bay odniosła czwarte zwycięstwo w sezonie za pośrednictwem NFL w telewizji CBS.

Mimo że Evans przypisuje dużą zasługę obronie zespołu za solidny występ w niedzielę, w meczu przeciwko Tytanom dał z siebie wszystko, kończąc grę z sześcioma złapanymi na odległość 143 jardów i przyłożeniem.

Wygląda na to, że wyścig do tytułu NFC South będzie jeszcze gorszy, ale sytuacja Tampa Bay nie będzie łatwiejsza, ponieważ w przyszłym tygodniu na stadionie Levi’s zmierzą się z odmłodzonymi San Francisco 49ers Stadion.

NASTĘPNY:
Bucs HC wysyła jasny komunikat do swoich graczyŹródło

Previous article„Still: film Michaela J. Foxa” z pięcioma zwycięstwami zdobywa nagrody Critics Choice dla filmów dokumentalnych
Next articleDavid Cameron POWRÓT do gabinetu: Szokujący powrót byłego premiera, gdy Rishi Sunak podejmuje największe ryzyko w swoim życiu politycznym i mianuje swojego poprzednika ministrem spraw zagranicznych po zwolnieniu Suelli Braverman w wyniku nadzwyczajnych przetasowań, „trolując” prawicę torysów

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here