(Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Zespół Carolina Panthers w tym sezonie nie wygląda najlepiej, a w dużej mierze ma to związek z ich debiutującym rozgrywającym.

Trudno nie dokonać porównań, gdy widzisz, jak Anthony Richardson prosperował przed kontuzją lub co Will Levis zrobił, zastępując Ryana Tannehilla, nie wchodźmy nawet w sezon CJ Strouda w Houston Texans.

Pomijając złą linię ofensywną, faktem jest, że Bryce Young wcale nie spisał się dobrze dla walczących Panthers.

Niemniej jednak była gwiazda NFL Michael Irvin uważa, że ​​ludzie nie powinni go jeszcze lekceważyć ani skreślać (za pośrednictwem Undisputed).

W najnowszym wydaniu „Undisputed” Irvin przypomniał wszystkim, że Troyowi Aikmanowi zajęło dziesięć tygodni, aby dojść do siebie, a jego kariera okazała się wspaniała.

To samo tyczy się Tua Tagovailoa, ponieważ wszyscy mówili o tym, że Miami Dolphins powinni go wyrzucić, zanim stanie się supergwiazdą, jaką jest dzisiaj.

Irvin uważa, że ​​Young prawdopodobnie myśli, że jego szatnia w Alabamie była lepsza niż jego obecna szatnia, mimo że mówił o tym, jak wspaniałym jest trenerem Frank Reich.

Jednak zespół musi teraz udzielić Youngowi pomocy.

Legenda Cowboys dodała, że ​​Young grałby teraz znacznie lepiej, gdyby miał takich zawodników, jakich mają w Chicago, i nalegał, aby wszyscy uzbroili się w cierpliwość.

Rozwój niektórych QB zajmuje więcej czasu niż innych, a wszyscy QB przechodzą przez pewne trudności związane z rozwojem, więc mądrze byłoby, aby dali Youngowi przynajmniej kolejny rok na wykazanie się.

NASTĘPNY:
Analityk szczegółowo opisuje zauważalną różnicę między 2 początkującymi QBŹródło

Previous articleNate Bargatze opowiada o nominowanym do Złotego Globu programie Amazon, Nateland Company Vision i ponownym rozbudzeniu ambicji telewizyjnych „SNL” – śmiech do laurów
Next articleNajnowsze Diwali Dhamaka: najlepsze krajowe marki urządzeń do noszenia odnotowują ogromny wzrost w okresie świątecznym

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here