NU Lady Bulldogs w przedsezonowych mistrzostwach Shakey’s Super League (SSL). –ZDJĘCIE SSL

MANILA, Filipiny — Uniwersytet Narodowy musiał odzyskać siły po porażce w pierwszym secie, zanim okiełznał szorstki Uniwersytet Santo Tomas, 21-25, 25-16, 25-19, 25-17, aby zbliżyć się do kolejnej doskonałej Shakey’s Super League (SSL ) Sezon 2 przedsezonowych mistrzostw w piątkowy wieczór w Rizal Memorial Coliseum.

Zespół Lady Bulldogs poniósł porażkę w pierwszym secie turnieju, a trio w składzie Regina Jurado, Angeline Poyos i Jonna Perdido wygrało seta otwierającego dla Złotych Tygrysów dzięki wspaniałym zagraniom i celnym trafieniom rozgrywającej Cassie Carballo.

Zespół NU nabrał rozpędu dzięki zasadzie „wszyscy do gry”, gdy drugoligowcy Arah Panique, Kaye Bombita i Aisha Bello zdominowali drugiego seta, aby wyrównać grę i nadać ton starterom Lady Bulldogs, którzy zdominowali dwa kolejne sety.

Obecna najbardziej wartościowa zawodniczka Alyssa Solomon przejęła inicjatywę i zakończyła mecz z 15 punktami zdobytymi na podstawie 11 ataków, trzech asów i bloku, podczas gdy Bella Belen i Vange Alinsug zdobyły po 13 punktów, dzięki czemu NU była niepokonana od dziewięciu meczów w tym turnieju i wygrała w 17 meczach passę sięgającą doskonałej passy o tytuł w zeszłym roku.

„UST od początku grał dobrze w obronie, serwisie i podaniach. To oni pierwsi nabrali dynamiki, więc byliśmy pod presją i nie byliśmy w stanie od razu zagrać naszego meczu”, powiedział po filipińsku trener NU Norman Miguel. „Nadal jestem wdzięczny, ponieważ moi gracze pokazali swoją dojrzałość. Powiedziałem im, żeby dołożyli wszelkich starań, abyśmy wygrali ten pierwszy mecz.

NU próbuje zdobyć tytuł w drugim meczu w sobotę o 17:00, podczas gdy UST próbuje wymusić mecz gumowy w swoim pierwszym występie w przedsezonowym finale od czterech lat.

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zdobyć tytuł w drugim meczu, niezależnie od liczby setów. Jestem pewien, że UST będzie walczyć, ponieważ są dobrze zmotywowani w finałach. Musimy ciężko pracować. Będziemy mieli okazję zakończyć serię” – powiedział Miguel.

Lams Lamina został okrzyknięty Graczem Meczu, a Erin Pangilinan zdobyła 10 punktów, a Panique i Sheena Toring dodały po po osiem punktów.

Zespół UST oparł się na super debiutancie Poyosie, który prowadził z 13 punktami, podczas gdy Jurado i Perdido zdobyli odpowiednio 12 i 11 punktów.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleRodzina Tuohy ujawnia, ile Michael Oher zarobił na Blind Side
Next articleSąsiedzi Samuela Haskella Jr. mówią, że „wydawał się dziwny”, gdy został aresztowany po tym, jak w śmietniku znaleziono tors kobiety, a jego żona Mei i teściowie nadal pozostają zaginieni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here