(Zdjęcie: Ronald Martinez/Getty Images)

W niedzielę rozgrywający Kansas City Chiefs, Patrick Mahomes, ze świetnego rozgrywającego stał się jednym z najlepszych w historii, prowadząc swój zespół do zwycięstwa od tyłu nad San Francisco 49ers po dogrywce.

Były to jego trzecie mistrzostwa świata w towarzystwie dwóch MVP sezonu zasadniczego, a po raz trzeci w swojej karierze został także wybrany MVP Super Bowl.

Liczba Mahomesa nieco spadła w sezonie zasadniczym, co wykluczyło go z kandydowania na MVP, ale obecnie stał się faworytem do nagrody MVP sezonu zasadniczego 2024 po kursie +600 na Action Network.

Sezon zasadniczy 2023 najwyraźniej był dla Chiefs ćwiczeniem frustracji — ich młoda kadra skrzydłowych traciła wiele podań, szczególnie w kluczowych sytuacjach, i wyglądało na to, że po prostu nie mieli wystarczającej siły ognia, aby wszystko wygrać.

Kiedy nadeszła pora play-off, niektórzy ich liczyli, ale inni zdali sobie sprawę, że głupotą jest stawiać zakłady przeciwko Mahomesowi.

Mahomes i jego ludzie byli słabsi nie tylko w Super Bowl, ale także w meczu o mistrzostwo AFC przeciwko Baltimore Ravens, ale w obu przypadkach zwyciężyli.

O tym, który wzywał do sygnalizowania, mówi się obecnie jednym tchem co Tom Brady i Joe Montana, powszechnie uważani za dwóch największych QB wszechczasów, a mimo że ma 28 lat, wciąż jest na wczesnym etapie swojej świetności.

Młodzi odbierający Chiefs powinni być lepsi tej jesieni i mogliby z łatwością skorzystać z bardziej sprawdzonej opcji na tej pozycji, aby zwiększyć swoje szanse na kolejne zwycięstwo w Super Bowl, nie wspominając o kolejnym MVP dla Mahomesa.

Mahomesowi może zostać przed sobą jeszcze dziesięć lat gry w futbol na wysokim poziomie, co oznacza, że ​​może stworzyć CV, jakiego nikt wcześniej nie widział, kiedy już wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

NASTĘPNY:
Colin Cowherd wymienia „najlepszego trenera”, jakiego kiedykolwiek widziałŹródło

Previous articleNajlepsze luksusowe ręczniki kąpielowe roku 2024
Next articlePrzedstawiciel stanu Montana Ryan Zinke twierdzi, że „agresywny” mąż swojej głównej przeciwniczki UDERZAŁ członka swojego personelu podczas wydarzenia związanego z kampanią: Republikanin wdziera się na Mary Todd i żąda osobistych przeprosin