Home Sporty Kraje promują Eddiego Longosza, aby nadzorował rozwój zawodników

Kraje promują Eddiego Longosza, aby nadzorował rozwój zawodników

7
0

Według wielu osób posiadających wiedzę na temat sytuacji, drużyna Washington Nationals wypromuje Eddiego Longosza na stanowisko kierownika działu rozwoju zawodników w drużynie. Longosz jest w Nationals od 2010 roku, a od 2016 roku pełni funkcję dyrektora operacyjnego skautingu.

Rzeczniczka Nationals odmówiła komentarza w tej sprawie, powołując się na politykę zespołu zabraniającą publicznego omawiania personelu. Dyrektor generalny Mike Rizzo, który tej jesieni przekształcał organizację Nationals, nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Formalny tytuł Longosza nie jest jeszcze ustalony, a posunięcie nie jest jeszcze oficjalne, ale faktycznie zastąpi on De Jona Watsona, który przez ostatnie dwa sezony był dyrektorem ds. rozwoju zawodników Nationals. Watson dowiedział się, że nie wróci dzień po zakończeniu sezonu w Waszyngtonie.

Longosz pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. operacji skautowych w 2014 roku, zanim został awansowany na stanowisko dyrektora. Teraz będzie miał za zadanie ulepszyć system niższych lig, w którym poczyniono znaczne postępy w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

The Nationals spędzili jesień na modernizacji swojego działu skautingu i personelu zajmującego się rozwojem zawodników. Johnny DiPuglia, wieloletni dyrektor ds. skautingu międzynarodowego w Waszyngtonie, złożył rezygnację na początku września. Kris Kline, który od 2009 roku pełnił funkcję dyrektora ds. skautingu drużyny, został przeniesiony na nowe stanowisko. Dodatkowo 12 członków wydziału skautingu zostało poinformowanych, że ich kontrakty nie zostaną przedłużone, a to samo powiedziano co najmniej ośmiu trenerom niższych lig.

Rizzo zdecydował się zaangażować głosy z zewnątrz, aby wzmocnić amatorską działalność zwiadowczą zespołu. Danny Haas został zatrudniony z drużyny Arizona Diamondbacks na stanowisko wiceprezesa ds. skautingu amatorskiego w Waszyngtonie. Brad Ciolek, który wcześniej współpracował z Baltimore Orioles, będzie pełnił funkcję starszego dyrektora ds. skautingu amatorskiego w Waszyngtonie.

Tylko Reed Dunn, który został zatrudniony na początku tego roku jako zastępca dyrektora ds. skautingu i kontrolera krajowego, miał wcześniejsze doświadczenia z zawodami Nationals. Karierę rozpoczął w Waszyngtonie w 2007 roku, ale odszedł, aby dołączyć do Atlanta Braves.

Jednak dwóch z trzech głównych pracowników Rizzo to pracownicy wewnętrzni: Longosz i Fausto Severino, który zostanie nowym dyrektorem ds. skautingu międzynarodowego. Severino pracuje pod okiem DiPuglii od 2009 roku, a ostatnio pełnił funkcję dyrektora skautingu w Ameryce Łacińskiej.

Longosz, który nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz, otrzyma zadanie przekształcenia personelu niższej ligi, przy jednoczesnym dalszym zwiększaniu wykorzystania technologii i danych przez organizację.

Gruntowne zmiany kadrowe mają miejsce w momencie, gdy kilku czołowych kandydatów zbliża się do głównych firm. Do tej grupy zaliczają się Brady House i Dylan Crews wybierani w pierwszej rundzie draftu, a także James Wood i Robert Hassell III, którzy obaj związani byli z Juanem Soto.

Sztab trenerski pierwszej ligi menadżera Dave’a Martineza również przechodzi gruntowną modernizację po zwolnieniu czterech trenerów. Według wielu osób zaznajomionych z sytuacją Gerardo Parra, ulubieniec fanów podczas występów Waszyngtonu w World Series w 2019 r., będzie pełnił funkcję pierwszego trenera bazy w przyszłym sezonie, a Ricky Gutierrez będzie trenerem trzeciej bazy Waszyngtonu.

Parra przeszła na emeryturę w 2022 r. i dołączyła do personelu Rizzo jako specjalna asystentka. Teraz 36-letnia Parra będzie pełnić bardziej praktyczną rolę.

Gutierrez (53 l.) został mianowany koordynatorem ds. zapobiegania biegom przed sezonem 2023. Jest to nowo utworzone stanowisko, które skupiało się na wspieraniu rozwoju grającego na pozycji rezerwowego CJ Abramsa i drugbazowego Luisa Garcíi. W zeszłym sezonie Abrams poczynił duże postępy w defensywie, choć występy Garcíi uległy stabilizacji.

Decyzje w sprawie Victora Roblesa, skład czeka

W czwartek drużyna Nationals odrzuciła opcję klubową dotyczącą zapolowego Victora Roblesa na rok 2024. Przed ostatnim sezonem Robles i Nationals uzgodnili pensję wynoszącą 2,325 mln dolarów na rok 2023 i opcję klubową wynoszącą 3,3 mln dolarów na rok 2024.

Robles doznał jednak kontuzji pleców na początku maja i opuścił większość sezonu 2023. The Nationals prawdopodobnie uważają, że w rezultacie zarobi na arbitrażu mniej niż 3,3 miliona dolarów, dlatego odrzucenie tej opcji ma sens z punktu widzenia zespołu. Teraz Waszyngton musi zdecydować, czy wystawi mu kontrakt.

Robles osiągnął wynik 0,299 z wynikiem 110 OPS+ w 2023 r., obiecując na talerzu w 36 meczach, w których wystąpił. Większość zawodników z najwyższej półki w drużynie Nationals gra w klasie AA Harrisburg, więc przemawia za zatrzymaniem Roblesa na przyszły sezon pod warunkiem, że jest zdrowy. Jeśli jednak Nationals uważają, że ich najlepsi perspektywiczni na boisku są blisko głównych zawodników, mogą pozwolić Roblesowi odejść i zatrzymać Jacoba Younga na środku pola do otwarcia w przyszłym sezonie.

Nationals mają obecnie 41 zawodników w 40-osobowym składzie, po tym jak pięciu graczy przeszli do klasy AAA Rochester. Czterech z pięciu — Victor Arano, Travis Blankenhorn, Michael Chavis i Blake Rutherford — wybrało niezależną agencję pierwszej ligi. Piąty, Hobie Harris, jest obecnie wolnym agentem niższej ligi. Pomocnik Carl Edwards Jr. jest samotnym wolnym agentem Waszyngtonu, więc nie wlicza się do łącznej liczby zawodników drużyny. Do poniedziałku drużyna Nationals musi powiększyć skład do 40 graczy, chociaż zespół mógłby zwolnić więcej miejsca na zabezpieczenia zgodnie z zasadą 5 draftu.

Źródło

Previous articleCzy film może kiedykolwiek zdobyć wszystkie cztery Oscary aktorskie? Dochodzenie
Next articleCzy zmiana czasu powoduje, że czujesz się nieswojo? Wypróbuj terapię światłem – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here