Zarówno Shreyas Iyer, jak i KL Rahul pobili setki rekordów, podczas gdy Indie, gospodarze Pucharu Świata, przygotowywały się do półfinału, odnosząc miażdżące zwycięstwo nad Holandią w 160 rundach, utrzymując tym samym swój stuprocentowy rekord z dziewięcioma zwycięstwami grupowymi.

Po tym, jak ich koledzy wyszli w niedzielę po przewiewnych latach pięćdziesiątych na dobrym torze na stadionie M Chinnaswamy, Iyer (128 bez przerwy) uderzył czwartą tonę ODI, po czym Rahul (102) eksplodował, gdy duet rozświetlił scenę podczas hinduskiego festiwalu Diwali, aby uzyskać Indie do 4-410.

Aby wygrać w Pucharze Świata, najniżej sklasyfikowana holenderska drużyna potrzebowała rekordowej pogoni za zwycięstwem w Pucharze Świata, miała dobry start od Maxa O’Dowda (30), Colina Ackermanna (35), Sybranda Engelbrechta (45) i Teji Nidamanuru (54), ale nigdy nie groziła im groźba i została zwolniona za 250 w 47,5 overach.

Mohammed Siraj (2-29) pokonał kontuzję gardła, doznał kontuzji podczas chwytu i ostatecznie olśniewał u boku Kuldeepa Yadava (2-41), Jasprita Bumraha (2-33) i Ravindry Jadeji (2-49), zapewniając sobie zwycięstwo dla Indii, które w środę w półfinale zmierzą się z Nową Zelandią.

Iyer osiągnął swój wiek w 84 piłkach i zakończył z 10 czwórkami i pięcioma szóstkami, podczas gdy Rahul potrzebował tylko 62 piłek na swoją tonę, docierając do celu z dwiema ogromnymi szóstkami w ostatniej partii, co dało Indiom ponad 400.

Duet stworzył drużynę obejmującą 208 runów – co stanowi najwyższy wynik w Pucharze Świata za czwartą bramkę – podczas gdy Indie zdobyły 126 runów w ostatnich 10 overach, co dało trzeci wynik w zawodach powyżej 400.

Indie rzuciły Holandię na miecz po zwycięstwie w losowaniu i zdecydowały się na odbijanie, podczas gdy kapitan Rohit Sharma (61) i Shubman Gill (51) dowolnie przekraczali granice, zapewniając im doskonałą platformę z 91 punktami w grze w przewadze.

Gill surowo traktował meloników trzema czwórkami i czterema szóstkami, ale czołowy na świecie odbijający zastał obrońcę w głębokim szoku, walcząc z niskim zawodnikiem Paula van Meekerena po osiągnięciu dwunastego półwiecza.

Holandia odrobiła straty i została nagrodzona, gdy Bas de Leede złapał Rohita z dystansu, ale Kohli (51) i Iyer wyprzedzili Indie po 200 runach w 29. rundzie, zdobywając 71 runów.

Kohli zachwycił publiczność szeroką gamą strzałów po niepewnym początku swojej próby zdobycia 50 ton ODI i pobicia rekordu Sachina Tendulkara, ale Roelof van der Merwe na krótko uciszył fanów, łamiąc kikuty bardziej płaskim strzałem.

© AAPŹródło

Previous article„Rebel Moon – część pierwsza: Dziecko ognia” Zacka Snydera z pełnym zwiastunem z zespołem montażowym Kory na rzecz rewolucji
Next articleNajlepsi dostawcy Internetu w Anchorage na Alasce — CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here