(Zdjęcie: Quinn Harris/Getty Images)

Ubiegły sezon był katastrofą dla Chicago Bears i zakończył się wynikiem 3-14, co było najgorszym wynikiem w NFL.

W rezultacie otrzymali numer 1 w drafcie i możliwość powołania rozgrywającego franczyzowego w postaci Bryce’a Younga lub CJ Strouda.

Zamiast tego oddali jednak wybór Carolina Panthers, co w efekcie było wotum zaufania dla QB Justina Fieldsa.

Obecnie, w swoim trzecim sezonie, Fields nie wykazał żadnej rzeczywistej poprawy, a bilans Bears 3-7 plasuje ich na ostatnim miejscu w NFC North.

Joy Taylor powiedziała w programie „Speak”, że Niedźwiedzie widziały już wystarczająco dużo od niego i nadszedł czas, aby odejść od niego.

W sześciu meczach w tym roku Fields wykonał zaledwie 61,7 procent prób podań, a także rzucił na odległość 1201 jardów, 11 przyłożeń i sześć przechwytów.

Nawet jego statystyki w pośpiechu spadły — w zeszłym sezonie przebiegł doskonałe 1143 jardy i osiem przyłożeń, ale w tym sezonie ma na koncie zaledwie 237 jardów i jedno przyłożenie po ziemi.

Nie grał z powodu kontuzji w ostatnich czterech meczach, a bez niego Chicago miało bilans 2-2 w porównaniu do 1-5 z nim.

Trzeci rok to ważny rok dla młodych rozgrywających i w większości przypadków, gdy taki zawodnik nie rozwinie się do trzeciego roku, można śmiało powiedzieć, że nigdy nie stanie się graczem wysokiej jakości.

W tym momencie można również śmiało stwierdzić, że Bears popełnili duży błąd, wymieniając wybór nr 1 w kwietniowym drafcie.

NASTĘPNY:
Były zawodnik mówi, że 1 jednostka 49ers musi zwiększyć siły, aby wygrać w niedzielęŹródło

Previous articleAaron Rodgers wyjaśnia, że ​​na mecz Jets przyniósł tequilę, a nie bongo
Next articleBJP publikuje manifest dotyczący wyborów do zgromadzeń w Madhya Pradesh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here