(Zdjęcie: Joe Sargent/Getty Images)

Wydaje się, że Pittsburgh Steelers zawsze znajdują sposób na wygrywanie meczów, a sezon NFL 2023 nie jest wyjątkiem, ponieważ pokonali powolny start i od razu wrócili do play-offów.

W 9. tygodniu Steelers zdołali powstrzymać Tennessee Titans w zaciętym meczu 20-16 i poprawić wynik do 5-3.

Tennessee rozpoczął debiutanckiego Willa Levisa na pozycji rozgrywającego, a wybór w drugiej rundzie draftu niemal zdenerwował Pittsburgha, ponieważ miał szansę wygrać mecz w ostatniej fazie meczu.

Jednak Levis został przechwycony w strefie końcowej, co przypieczętowało los Tytanów i zapewniło Steelersom ciężko zasłużone zwycięstwo.

Aby przetrwać, drużyna Pittsburgha polegała na sile obrony i po raz kolejny zanotowała dobry występ, gdy potrafiła skutecznie atakować w kluczowych momentach.

Nowicjusz w narożniku Joey Porter Jr. spędził dużo czasu, obserwując DeAndre Hopkinsa i omawiał, jak to było poprosić głównego trenera Mike’a Tomlina o przydział za pośrednictwem Jima Romea z CBS.

Porter ma w sobie zapał do rywalizacji i przewagę, co czyni go idealnym zawodnikiem pod wodzą Tomlina i nie jest zaskoczeniem, że główny trener docenił chęć debiutanta do podjęcia wyzwania, jakim jest ochrona kogoś takiego jak Hopkins.

Hopkins strzelił pięć rzutów z Porterem jako przydzielonym mu obrońcą i udało mu się tylko w jednym przyjęciu trafić na odległość 17 jardów.

To świetny występ Portera, biorąc pod uwagę łzy, jakie miał Hopkins przed ich pojedynkiem, więc obrońca udowodnił, że potrafi dogadać się z niektórymi z najlepszych przyjmujących w lidze.

NASTĘPNY:
Były Steelers WR pracuje nad powrotem do NFLŹródło

Previous articleHit Aerosmith „I Don’t Want to Miss A Thing” został zainspirowany twórczością Barbry Streisand i Jamesa Brolina
Next articleOchrona Apple Watch: czy warto się ubezpieczyć? – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here