(Zdjęcie: Logan Riely/Getty Images)

Bezpieczeństwo i zdrowie zawodników było gorącym tematem w NFL przez ostatnie kilka lat, ponieważ drużyny i gracze wypowiadali się i opowiadali się za ligą, aby zapewnić, że kwestia ta będzie traktowana poważnie.

Piłka nożna to najbardziej brutalny sport na świecie, a gracze są narażeni na ryzyko poważnych kontuzji za każdym razem, gdy wchodzą na boisko.

Aby złagodzić obawy związane z tą kwestią, liga NFL poleciła sędziom, aby bardziej rygorystycznie ogłaszali mecze w przypadku jakiegokolwiek kontaktu, który mógłby zagrozić zawodnikowi.

Jak dotąd w sezonie NFL 2023 kilku graczy zostało ukaranych grzywnami za trafienia w zagraniach, które sędziowie uznali za niepotrzebne, a nawet niebezpieczne.

Na przykład obrońca Denver Broncos, Kareem Jackson, został zawieszony na wiele meczów po tym, jak został wezwany do nałożenia kar za niepotrzebne niestosowne zachowanie.

Jednakże nałożono także kilka kar finansowych, które prawdopodobnie nie były uzasadnione i JJ Watt uważa, że ​​rujnują one integralność gry za pośrednictwem CBS.

„Nie sądzę, że kary są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem” – stwierdził Watt.

Watt wyjaśnia, że ​​początkowo kary nakładano, aby zniechęcić do złośliwych trafień mających na celu wyrządzenie krzywdy graczowi i je usunąć.

Jednak w pierwszej części defensywy doszło również do kilku rutynowych akcji biegowych, podczas których gracze zostali ukarani grzywną za prowadzenie w kasku po blokach w celu uwolnienia biegających obrońców.

Rzeczywiście wydaje się, że liga posunęła się niemal za daleko, jeśli chodzi o karanie graczy, i zdaniem Watta prostym rozwiązaniem byłoby kierować się większym zdrowym rozsądkiem przy ocenianiu zagrań pod kątem kar finansowych.

NASTĘPNY:
Film pokazuje, jak Robert Kraft wygląda na zawiedzionego stratą patriotówŹródło

Previous articleAlec Baldwin organizuje reality show z Hilarią Baldwin wśród plotek o przejściu na emeryturę
Next articleKosmiczny dźwięk i Ty

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here