(Zdjęcie: Mike Stobe/Getty Images)

Pomimo podpisania kontraktu z rozgrywającym Danielem Jonesem o wieloletnie przedłużenie przed rozpoczęciem sezonu 2023, wydaje się, że New York Giants rozglądają się za nowym zawodnikiem sygnalizującym w 2024 roku.

Jones właśnie zerwał więzadło krzyżowe w krzyżu przednim podczas zeszłotygodniowej porażki Nowego Jorku z Las Vegas Raiders i teraz będzie opuścił pozostałe osiem meczów Giants w tym sezonie.

Jednak jeszcze przed poważną kontuzją kolana w meczu z Raiders Jones nie grał wystarczająco dobrze w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby zagwarantować, że powróci w 2024 roku jako początkowy rozgrywający Nowego Jorku.

Jeśli chodzi o to, czego Giants mogliby szukać na pozycji rozgrywającego w 2024 r., Ian Rapoport z NFL Media powiedział niedawno, że zespół „przynajmniej rozważy” wybranie jednego z najlepszych sygnalistów w drafcie NFL 2024 (za pośrednictwem Iana Rapoporta w Świergot).

W swoich sześciu występach w tym roku Jones wykonał 67,5 procent podań na 909 jardów, dwa przyłożenia i sześć przechwytów, a także pobiegł na 206 jardów i zdobył kolejny wynik.

Rok po tym, jak wydawało się, że pięcioletni rozgrywający wyszedł na prostą i w końcu wykorzystał swój potencjał, pomagając Giants w play-offach, Jones powrócił do rozczarowującego poziomu gry w tym sezonie.

Obecnie Nowy Jork ma bilans 2-7, a gdyby sezon zakończył się dzisiaj, miałby trzecie miejsce w drafcie NFL 2024.

Tak wysoka selekcja prawdopodobnie pozwoli Giants pozyskać jednego z najlepszych potencjalnych rozgrywających w puli draftu na rok 2024.

Gdyby tak się stało, kadencja Jonesa w Nowym Jorku prawdopodobnie dobiegłaby końca raczej wcześniej niż później.

NASTĘPNY:
Rozpoczynający grę w NFL QB twierdzi, że nadal mieszka z rodzicamiŹródło

Previous articleDlaczego księżniczka Anna ubrała się inaczej niż damy królewskie podczas nabożeństwa z okazji Dnia Pamięci
Next article"Niesamowite, niezapomniane": PM Narendra Modi udostępnia zdjęcia Ajodhji

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here