CNN

Tenis gwiazda Naomi Osaka ogłosiła, że ​​jest w ciąży w środę, publikując na swoich kontach w mediach społecznościowych zdjęcie USG.

„Ostatnie kilka lat było co najmniej interesujące, ale uważam, że to najtrudniejsze okresy w życiu, które mogą być najfajniejsze” – napisał pod zdjęciem czterokrotny mistrz głównych zawodów.

„Te kilka miesięcy z dala od sportu [have] naprawdę dało mi nową miłość i uznanie dla gry, której poświęciłem swoje życie.

Osaka powiedziała, że ​​planuje wrócić do tenisa w 2024 roku na przyszłoroczny Australian Open, turniej, który wygrała już dwukrotnie.

„Wiem, że mam na co czekać w przyszłości” – dodała. „Jedną rzeczą, na którą nie mogę się doczekać, jest to, że moje dziecko obejrzy jeden z moich meczów i powie komuś: «To moja mama»”.

W niedzielę organizatorzy zawodów ogłosili wycofanie się 25-latki z zbliżającego się Australian Open.

Osaka nie grała na boisku od czasu Toray Pan Pacific Open w Tokio we wrześniu ubiegłego roku.

Zrobiła sobie przerwę od wyczynowego tenisa i dokonała kilku szeroko nagłośnionych ujawnień na temat swoich problemów ze zdrowiem psychicznym po incydencie z sierpnia 2021 r., podczas którego była wyraźnie zestresowana i wzruszona, przemawiając do mediów podczas obowiązkowej konferencji prasowej na turnieju Roland Garros.

Następnie Osaka wycofała się w tym roku z French Open i ujawniła, że ​​„cierpiała przez długie napady depresji”, odkąd zdobyła swoje pierwsze duże mistrzostwo w 2018 roku.

„Nie sądzę, że istnieje całkowicie właściwa droga w życiu, ale zawsze czułam, że jeśli idziesz naprzód z dobrymi intencjami, w końcu znajdziesz swoją drogę” – dodała Osaka w swoim środowym oświadczeniu.

Źródło

Previous articleGabourey Sidibe ujawnia, że ​​od ponad roku jest w tajemnicy małżeństwem
Next articleBrooke Schofield Utrata masy ciała: zdjęcia przed i po

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here