(Zdjęcie: Eakin Howard/Getty Images)

Przed sezonem NFL 2023 czterech początkujących rozgrywających chciało wyrobić sobie markę na poziomie zawodowym, a Bryce Young, CJ Stroud, Anthony Richardson i Will Levis mieli potencjalnie zostać graczami franczyzowymi.

Chociaż zajęło to trochę czasu, wszyscy czterej gracze stali się starterami swoich drużyn, ale wyniki nie były takie, jakich oczekiwano przed pierwszym tygodniem.

Uważano, że nowy rozgrywający drużyny Carolina Panthers jest najbardziej gotowym do gry w NFL z całej czwórki, ale okazało się, że tak nie jest, gdyż Stroud był najlepszą drużyną, a za nimi plasowali się Richardson, Levis i numer 1. , 1 ogólny wybór pozostaje z tyłu.

Mimo że Levis rozegrał tylko dwa mecze dla Tennessee Titans, już okazał się bardziej obiecujący niż Young, podczas gdy Stroud jest prawowitym wspinaniem się na supergwiazdę, podobnie jak Richardson, mimo że jego sezon już dobiegł końca z powodu kontuzji.

Oczywiście Young jest debiutantem i ma mnóstwo czasu, aby to zmienić, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Trevor Lawrence z Jacksonville Jaguars przeżył ten sam trudny pierwszy rok w NFL za pośrednictwem NFL w CBS.

Sprawy Lawrence’a w Jacksonville potoczyły się tak źle, że wielu zaczęło wątpić, czy uda mu się to odwrócić, ale kiedy Urban Meyer zniknął z pola widzenia, zaczął pokazywać lidze, dlaczego wszyscy tak bardzo chcieli jego odejścia Szkoła Wyższa.

Lawrence jest obecnie legalną gwiazdą NFL, co może dać fanom Young and Panthers nadzieję, że przyszły sezon będzie zupełnie inny.

NASTĘPNY:
Według doniesień kibice Panthers planują protestŹródło

Previous articleNajlepszą sztuką roku jest wstrząsający utwór „Stereophonic” Davida Adjmiego
Next articleSprzedawcy maków stoją dumnie: Odważni kolekcjonerzy charytatywni z Królewskiego Legionu Brytyjskiego nie dają się zastraszać, grzechotając puszkami w Dzień Rozejmu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here