Home Sporty Grad czy porażka: Sam Howell wciąga sprzęgło, ale obrona nie jest w...

Grad czy porażka: Sam Howell wciąga sprzęgło, ale obrona nie jest w stanie dokończyć dzieła

9
0

Spojrzenie na dobro (Witaj!) i zło (Niepowodzenie!) ze strony dowódców Waszyngtonu 29-26 przegrana w niedzielę do Seattle Seahawks.

Howell wykonał 29 z 44 podań na 312 jardów, dołączając do Kirka Cousinsa (2015) i Roberta Griffina III (2013) jako jedyni rozgrywający z Waszyngtonu od czasu fuzji, którzy pobili 300 podań w trzech kolejnych meczach. Howell jest obecnie liderem ligi pod względem podań (2783) i ma remis z Patrickiem Mahomesem, Justinem Herbertem i Dakiem Prescottem pod względem liczby przyłożeń podań (17), po tym jak rzucił trzy kolejne bez przechwytu przeciwko Seahawks. Najbardziej zachęcającym aspektem niedzielnego występu Howella była jego spokojna skuteczność w decydujących momentach i to w jednym z najbardziej nieprzyjaznych warunków w lidze NFL. Poprowadził parę 70-jardowych przyziemień w czwartej kwarcie, z których drugi obejmował dokończenie czwartej próby do Terry’ego McLaurina. Howell w ostatniej minucie skierował swoje podanie z 35 jardów do Dyami Browna w wąskie okienko, tuż poza zasięgiem pary obrońców z Seattle.

Porażka: obrona Jacka Del Rio

Waszyngton głównie kontrolował atak Seattle, przynajmniej na tablicy wyników, przez trzy kwarty, zanim w ostatnich 15 minutach sytuacja całkowicie się wyjaśniła. Seahawks, którzy przerwali passę czterech kolejnych meczów z wieloma stratami, w czwartej kwarcie przenieśli piłkę do woli przeciwko Commanderom. Kevin Kugler, grający na zasadzie play-by-play z Fox, zauważył, że drużyna Pete’a Carrolla przystąpiła do meczu z dziewięcioma atakami po 10 lub więcej rozegrań przez cały sezon i miała cztery takie posiadania w meczu przeciwko Waszyngtonowi. Wszystkie zaowocowały punktami. Seattle również pokazało, że potrafi szybko uderzać, a biegacz Kenneth Walker III złapał piłkę przy przyziemieniu z odległości 64 jardów, co dało Seahawks pierwsze prowadzenie w meczu w trzeciej kwarcie. Dowódcy byli bezradni, gdy w ostatniej minucie zatrzymali trwającą siedem akcji jazdę na dystansie 50 jardów, która zakończyła się golem z gry Jasona Myersa. Waszyngton pozwolił na najwyższy w sezonie wynik 489 jardów.

Dowódcy są tacy, jak zawsze: zespół, który dzieli od zwycięstwa kilka zagrań

Pomimo dobrych dni DK Metcalfa z Seattle (98 jardów) i Tylera Locketta (92 jardy) Robinson był mało prawdopodobnym czołowym odbierającym w meczu. Zawodowiec z drugiego roku zdobył sześć chwytów na odległość 119 jardów, najwięcej od biegacza z Waszyngtonu od czasu, gdy Chris Thompson miał sześć przyjęć na 150 jardów w zwycięskim meczu z Raiders w 2017 roku. Złapanie Robinsona po przyziemieniu na odległość 51 jardów w pierwszej kwarcie było najdłuższą grą Commanders od rozpoczęcia meczu w tym sezonie. Praktycznie w tej samej akcji dodał chwyt z 48 jardów i w trzeciej kwarcie zdobył bramkę z gry Joeya Slye’a. Robinson, który prawie potroił swój poprzedni rekord w karierze wynoszący 42 jardy, zakończył z tyloma złapaniami, co skrzydłowi z Waszyngtonu McLaurin (4), Curtis Samuel (2) i Jahan Dotson (0) razem wzięci.

Według Stathead, w niedzielę po raz drugi w tym sezonie – i dziesiąty w historii franczyzy – dowódcy próbowali wykonać co najmniej 44 podania, a w pośpiechu 14 lub mniej razy – według Stathead. Waszyngton ma w tych meczach bilans 0-10, włączając w to porażkę u siebie z Bears 40-20 w październiku. Widoczny brak zainteresowania koordynatora ofensywy w Waszyngtonie, Erica Bieniemy’ego, próbami ustalenia biegu – w pierwszej połowie dowódcy mieli pięć prowadzenia i 21 prób podań – był zaskakujący, biorąc pod uwagę, że szybka obrona Seattle szukała odpowiedzi po przepuszczeniu 298 jardów po ziemi do bramki. Kruki w zeszłym tygodniu. Robinson zakończył mecz z ośmioma prowadzącymi na 38 jardów, w tym 27 w kolejnych zagraniach, które zaowocowały dobrą passą w czwartej kwarcie.

Długotrwałe problemy Camarona Cheesemana powróciły w niedzielę i mogły kosztować Waszyngton wiele zagrań, gdyby nie pewny strzelec. „Nie martwię się” – trener dowódców powiedział Ron Rivera opis zmagań Cheesemana po tym, jak Joey Slye przegapił swój pierwszy dodatkowy punkt w sezonie po pierwszym przyziemieniu Waszyngtonu. – Wyjaśniliśmy to na końcu, kiedy to miało znaczenie. Oprócz łapania błędnych snapów Cheesemana w deszczu, Way, aktualny gracz tygodnia w drużynach specjalnych NFC, zaliczył dwa punty w obrębie 20.

Drugi mecz z rzędu Waszyngton znalazł się po niewłaściwej stronie kontrowersyjnej decyzji, którą urzędnicy próbowali później wyjaśnić. W zeszłym tygodniu był to rzut karny KJ Henry’ego za brutalne podanie w meczu przeciwko Patriots. W niedzielę debiutant drużyny Commanders, narożnik Emmanuel Forbes Jr., został wyrzucony z boiska za uderzenie kask w kask Locketta w pierwszej kwarcie. Uderzenie Forbesa, choć niezbyt brutalne, zasługiwało na karę za niepotrzebną szorstkość, ale zaskoczeniem był widok gracza bez historii nieczystych zagrań, który został odrzucony. Szef sędziów NFL, Walt Anderson, powiedział, że biuro ligi w Nowym Jorku jest zdecydowane Forbes nie próbował grać piłkąco doprowadziło do decyzji o jego dyskwalifikacji.

Hail: potencjalna gra, w której należy uzyskać dobre wyniki

Potencjalnie dobre wieści dla dowódców po bolesnej porażce: w przyszłym tygodniu zmierzą się z Giants. Nowy Jork pokonał Waszyngton 14-7 w tygodniu 7, ale od tego czasu stracił rozgrywających Daniela Jonesa i Tyroda Taylora z powodu kontuzji. Oddsmakers umieścił Commanders jako pierwszych 10-punktowych faworytów do rewanżu na FedEx Field po tym, jak rozgrywający Giants Tommy DeVito, niewybrany debiutant, po raz pierwszy wystartował w niedzielę przeciwko Cowboys i został całkowicie pokonany w meczu Przegrana 49-17. Od 2005 roku drużyna Commanders pięciokrotnie była dwucyfrowym faworytem, ​​ostatnio w 2017 roku przeciwko San Francisco 49ers. Waszyngton ma w tych meczach wynik 3-2 i tylko raz wyrównał różnicę.

Cztery wnioski z porażki Commanders z Seahawks 29:26

Niepowodzenie: pośpiech w podaniu Waszyngtonu

Nic dziwnego, że pośpieszna produkcja Commanders odniosła sukces, odkąd zespół wymienił Monteza Sweata i Chase’a Younga. Mimo to, działając w wygodnej kieszeni, rozgrywający Seahawks Geno Smith konsekwentnie miał wystarczająco dużo czasu, aby zamówić Starbucks i posłuchać większości przebojów Nirvany. “Kompletne bezimienny” podczas wyszukiwania otwartych odbiorników w dole pola. Pomimo niepewnej pierwszej połowy Smith rzucił na odległość 369 jardów i parę przyłożeń, co było rekordem w jego karierze. Jonathan Allen zarejestrował pierwsze i jedyne zwolnienie Waszyngtonu od czasu, gdy dwa tygodnie temu rozdano Sweatowi i Youngowi, ale weteran zanegował także zwolnienie Darona Payne’a, nakładając karę za trzymanie się w defensywie pod koniec pierwszej połowy.Źródło

Previous articleSalma Hayek wygląda urzekająco w połyskującej sukni bez pleców
Next articleOkazja sprzed Czarnego Piątku obniża cenę o 114 dolarów Microsoft Surface Laptop Go 3 – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here