Satar Salem (zdjęcie powyżej) ma najlepszy czas wygrywania w Puerto Princesa. — ZDJĘCIE PRZESŁANE

Oszczędzając siły tam, gdzie było to naprawdę ważne, Satar Salem w niedzielę dał z siebie wszystko na etapie biegu, aby wyprzedzić Chińczyka Junyu Cao o 48 sekund i zdobyć koronę Ironman 70.3 Puerto Princesa, aby nie tylko zobaczyć, jak wszystkie jego przygotowania przynoszą owoce, ale także znaleźć się na szczycie prawa strona najbliższej filipińskiej inscenizacji tego sportu.

Wychodząc z wody na drugim miejscu i zsiadając z motocykla tuż za Holendrem Erikiem van der Lindenem, Salem wypuścił się z wyścigu na dystansie 21,1 km, po czym w szalonym finiszu zatrzymał Chińczyka, uzyskując czas czterech godzin, 22 minut i 25 sekundy.

„Przyglądałem się [to win this event] za ubiegły rok” – powiedział Salem, który w zeszłym roku był tutaj 17. „Upewniłem się, że nie popełniłem tych samych błędów, co w zeszłym roku. Teraz upewniłem się, że zarezerwuję trochę sił na atak w części biegowej.

Salem wymęczył Holendra na początku przejazdu, po czym ostatecznie zniszczył ubiegłoroczny zwycięski czas Johna Alcali o prawie 10 pełnych minut.

Leyann Ramo dzielił zwycięską scenę z Salemem, dominując występem po kądzieli, obejmując dowodzenie przed czasem 04:57:46 i wygrywając z Grace Banzon z przewagą prawie 27 minut. INQ


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleSophie Turner pojawia się w pierwszym filmie na Instagramie od czasu rozstania Joe Jonasa
Next articleLekarz Amazona cię zobaczy: co warto wiedzieć o jednym lekarzu – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here