(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Kansas City Chiefs znów na szczycie.

Po raz pierwszy od 2005 roku widzieliśmy, jak drużyna wygrywa Super Bowl z rzędu i wygląda na to, że trofeum Vince’a Lombardiego zadomowiło się w Missouri.

Niedawno stacja FOX Sports NFL udostępniła na Twitterze klip przedstawiający trenera Andy’ego Reida podnoszącego trofeum podczas wysiadania z samolotu.

Główni kibice już przyzwyczajają się do parad.

Pod wodzą Reida i Patricka Mahomesów w ciągu sześciu sezonów cztery razy uczestniczyli w najważniejszych meczach, wygrywając trzy z nich.

Najstraszniejsze jest to, że Mahomes ma zaledwie 28 lat i choć jego główny trener być może nie będzie na ławce rezerwowych zbyt długo, wciąż mają szansę na wspólne zwycięstwo przynajmniej jeszcze raz.

Żadna drużyna NFL nie zdobyła nigdy trzech punktów, więc Chiefs mają szansę na ugruntowanie pozycji największej dynastii wszechczasów.

To powinno wystarczyć, aby trener Reid wrócił w przyszłym sezonie i uśpił pogłoski o potencjalnej emeryturze.

Chiefs nie byli faworyzowani w trzech ostatnich meczach tego sezonu i większość analityków uważała, że ​​ich passa w tym roku dobiegła końca.

Teraz wygląda na to, że wszystkie pozostałe 31 drużyn w lidze będzie musiało ponownie stanąć przed deską kreślarską i zastanowić się, co zrobić, aby powstrzymać tę drużynę przed kontynuowaniem tej historycznej passy przez kolejny sezon.

NASTĘPNY:
Patrick Mahomes odważnie wypowiada się na temat Andy’ego ReidaŹródło

Previous articleJak wygląda Wszechświat Przyzywający przed efektami specjalnymi i wizualnymi
Next article„Nie ma mowy, żeby Rosja przegrała konflikt na Ukrainie” – Musk