(Zdjęcie: Alex Grimm/Getty Images)

Zespół New England Patriots osiągnął nowy najniższy poziom w 10. tygodniu sezonu NFL 2023, po porażce w zagranicznym pojedynku z Indianapolis Colts.

Patriots przegrali 10-6 i przed tygodniem pożegnalnym spadli do 2-8, co jest niepewną sytuacją dla drużyny przyzwyczajonej do wygrywania.

Bill Belichick ma za sobą najcięższy sezon w swojej historii, biorąc pod uwagę, że jego zespół nie pokazuje co tydzień niczego, za czym mógłby zawiesić kapelusz.

W meczu przeciwko Indianapolis Nowej Anglii po prostu nie udało się zebrać wielu znaczących akcji, podczas gdy Mac Jones miał trudności ze znalezieniem czegokolwiek w ataku.

Jones nie powinien brać na siebie całej winy za brak spójności w ataku, ponieważ linia ataku nie dała mu zbyt wiele czasu na pracę w kieszeni.

Jednak Jones również nie pomógł jego sprawie, ponieważ podjął kilka złych decyzji, które ostatecznie doprowadziły do ​​wybuchu ze strony koordynatora ataku Billa O’Briena za pośrednictwem Michaela Hurleya z CBS.

Na nagraniu widać O’Briena omawiającego grę z Jonesem na ławce rezerwowych, po czym ten zaczyna krzyczeć i wskazywać na tablet.

O’Brien nie był zbyt kreatywny, jeśli chodzi o decyzje dotyczące zagrania, ale nawet on ma powody, aby być zdenerwowanym na Jonesa, biorąc pod uwagę niektóre rzuty, które wykonywał na boisku.

Pod koniec meczu Jones wszedł na ławkę rezerwowych za Baileya Zappe, ale nie radził sobie lepiej, gdy rzucił kilof, który zakończył mecz dla Nowej Anglii.

Na szczęście dla Patriotów dostają tydzień do widzenia, aby, miejmy nadzieję, oczyścić głowy i zresetować się.

NASTĘPNY:
Film pokazuje, jak Robert Kraft wygląda na zawiedzionego stratą patriotówŹródło

Previous articleTaylor Swift wyraża uznanie dla Travisa Kelce’a, zmieniając się "Karma" tekst piosenki
Next articleNajlepsze luksusowe bary w Budapeszcie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here