Faida Bakanke z FEU. – ZDJĘCIE SSL

MANILA, Filipiny — Faida Bakanke i Gerzel Petallo w piątym secie wzięły sprawy w swoje ręce i zdobyły brązowy medal dla Uniwersytetu Dalekiego Wschodu dzięki Zwycięstwo 25-18, 16-25, 25-15, 21-25, 15-7 nad Adamsonem w drugim meczu drugiego sezonu Shakey’s Super League (SSL) Pre-Season Championship w sobotę w Rizal Memorial Coliseum.

Lady Tamaraws po raz drugi z rzędu zostały zmuszone do kolejnego pięciosetowego seta i w decydującej fazie przegrały 1:4, ale Petallo i Bakanke nie zgodzili się na przegraną i rozpoczęli serię 14-3, pokonując Lady Falcons w dwie godziny i 16 minut .

Kongijski debiutant Bakanke prowadził z 16 punktami, w tym dwoma blokami i dwoma asami. Petallo zdobyła cztery z 15 punktów w piątym secie, a Chenie Tagged również uzyskała 12 punktów.

„Nie chcemy przegrać. Mamy determinację i zaufanie naszych kolegów z drużyny oraz trenerów, dlatego zwyciężyliśmy” – powiedział Bakanke.

Gerzel Petallo FEU UAAP

Gerzel Petallo.–ZDJĘCIE SSL

FEU zwyciężyło w meczu 1, 25:20, 25:19, 12:25, 14:25, 15:12 niecałe 24 godziny temu.

„Kolejne pięć setów, ale zwycięstwo to zwycięstwo. To był dla nas dobry okres przygotowawczy [with this bronze medal], kierując się do UAAP. Możliwości naszego zespołu zostały przetestowane w tej lidze” – powiedział po filipińsku trener FEU Manolo Refugia. „Pochwalam nasz zespół, ponieważ chociaż przegrywaliśmy, potrafiliśmy się dostosować i pokazać opanowanie. To dobry znak dla zespołu.”

Zespół Lady Tamaraws był w dobrej formie w tym przedsezonie. Zadecydowali o srebrze w V-League, a następnie zdobyli brąz w SSL przed przyszłorocznym turniejem siatkówki kobiet UAAP Season 86.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ ciężko pracowaliśmy i poświęciliśmy się dla tego. Wiemy, że zasługujemy na ten brąz” – powiedział Petallo po filipińsku. „To dla nas duże osiągnięcie, ponieważ w zeszłym roku nie dotarliśmy do półfinału, a nawet ćwierćfinału. Nasz zespół bardzo się poprawił, ponieważ mogliśmy pokazać, że możemy dotrzymać kroku rywalom i wygrywać, a mimo to nadal mamy szansę być lepsi.

Adamsonowi tym razem nie udało się zdobyć medalu, po tym jak w zeszłym roku zdobył brąz i srebro w National Invitational.

Red Bascon prowadził Lady Falcons z 12 punktami, a Lucille Almonte miała 10 punktów, w tym dwa asy.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleHouse Of The Dragon, sezon 2 – premiera, obsada i więcej informacji
Next articleCzy Cigarette Girl jest oparta na prawdziwej historii? Kim jest papierosowa dziewczyna?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here