(Zdjęcie: Dylan Buell/Getty Images)

Zespół Houston Texans wykonał kilka odważnych posunięć podczas Draftu do NFL 2023, a zespół wybrał gwiazdę stanu Ohio, CJ Strouda, który zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, a następnie zdobył kolejny wybór, aby pokonać Willa Andersona Jr.

Te agresywne posunięcia pokazały, że drużyna z Teksasu była zmęczona dążeniem donikąd w obecnej konstrukcji i chciała sprowadzić dwóch zmieniających zasady gry po obu stronach futbolu.

Chociaż ci dwaj kandydaci należeli do najlepszych w drafcie, nie było gwarancji, że wybiorą się dla Houston i że może minąć trochę czasu, zanim zespół dowie się, co mają w Stroudzie i Andersonie.

Pomimo powolnego początku sezonu dla Teksańczyków i kolejnych porażek z Baltimore Ravens i Indianapolis Colts, Stroud i spółka ostatnio nabrali dobrej formy, a debiutant rozgrywający zrobił ostatnio dużo hałasu.

Stroud tydzień po tygodniu udowadnia, że ​​jest najlepszym rozgrywającym w tej klasie draftu i potencjalnie już gwiazdą NFL, ponieważ w zeszłym tygodniu spisał się niesamowicie w Houston, notując historyczne liczby w zwycięstwie nad Tampa Bay Buccaneers i niezwykłym przyjściu – występ od tyłu przeciwko Cincinnati Bengals w tym tygodniu w raporcie Bleacher Report.

Oto kilka reakcji fanów na temat Strouda, który poprowadził drużynę Texans do imponującego zwycięstwa nad Burrow and the Bengals:

Stroud stał się faworytem w kategorii Offensive Rookie of the Year, a teraz robi się głośno jako potencjalny kandydat na MVP NFL, co trudno powiedzieć, biorąc pod uwagę tak duży talent na pozycji rozgrywającego w NFL.

Jeśli Stroudowi uda się to utrzymać, Teksańczycy będą siłą, z którą trzeba się liczyć przez wiele lat, podczas gdy on będzie udowadniał, że jest elitarnym rozgrywającym w tej lidze.

NASTĘPNY:
CJ Stroud otrzymuje pochwały od 2 gwiazd CowboysŹródło

Previous articleBłąd w szkole średniej doprowadził Adrianne Calvo do pasji szefa kuchni
Next articleMówią, że dożył 168 lat. Oto jak to zrobić

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here