(Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Z bilansem 5-4 Minnesota Vikings zdołali w tym roku zapewnić sobie awans do play-offów.

Minnesota zdołała przezwyciężyć powolny początek sezonu NFL 2023 dzięki wysiłkom Kirka Cousinsa, choć teraz zespół będzie musiał kontynuować grę bez niego, ponieważ przez cały rok będzie pauzował z powodu zerwania ścięgna Achillesa.

Zespół Vikings wystawi Joshuę Dobbsa w 10. tygodniu przeciwko New Orleans Saints, a on da im uzasadnioną szansę na zwycięstwo, biorąc pod uwagę to, co zrobił w 9. tygodniu przeciwko Atlanta Falcons.

Dobbs ma za sobą tydzień treningów i powinien lepiej rozumieć system, chociaż Saints mają też jego film i mogą lepiej przygotować się do obrony.

Na nieszczęście dla Dobbsa będzie on pozbawiony największej broni zespołu, jaką jest Justin Jefferson, ponieważ nie był aktywowany z powodu kontuzjowanego rezerwowego.

To rozczarowujące, że trzeba czekać kolejny tydzień, aż Jefferson wróci na boisko, ale fani wydają się rozumieć ten proces dzięki Tomowi Pelissero z NFL Network.

Fani wiedzą, że jeśli Jefferson zostanie zbyt wcześnie odesłany do drużyny, może to oznaczać zagładę ich posezonowych nadziei, więc oni i reszta organizacji z Minnesoty postępują mądrze i dają gwiazdorowi czas na odpowiednie wygojenie się.

Na razie Jeffersonowi lepiej będzie poczekać, aż całkowicie się oczyści, zanim ponownie założy garnitur, ale wygląda na to, że jest znacznie bliżej, niż się spodziewano.

Istniały pewne obawy, że zespół może zamknąć Jeffersona na ten rok, biorąc pod uwagę jego wcześniejszy rekord, ale teraz będzie potrzebował go z powrotem, jeśli chce ruszyć przed sezonem.

NASTĘPNY:
Wikingowie podjęli decyzję w sprawie statusu Justina Jeffersona wobec świętychŹródło

Previous articleJeden z najzabawniejszych wersów Pathaana został zaimprowizowany na miejscu
Next articlePapież zwalnia biskupa sprzeciwiającego się LGBTQ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here