Travis Kelce (87 l.), zawodnik Kansas City Chiefs, obejmuje Taylor Swift po meczu piłkarskim NFL Super Bowl 58 przeciwko San Francisco 49ers, niedziela, 11 lutego 2024 r. w Las Vegas. Chiefs wygrali 25:22. (AP Photo/Charlie Riedel)

KANSAS CITY, Missouri — Stacey Stauch ma jedno pytanie w głowie, gdy drużyna Kansas City Chiefs przygotowuje się do świętowania trzeciego tytułu Super Bowl w ciągu pięciu sezonów paradą.

„Wszyscy się zastanawiamy: czy Taylor się pojawi?” – powiedział asystent prawny podczas podróży do udekorowanej przez Chiefs Union Station, gdzie zakończy się środowa parada. Do Staucha dołączyła jej 11-letnia córka Rilynn i dwójka przyjaciół Rilynn.

Podczas gdy komentatorzy dokładnie porównywali pośpieszne wyniki uzyskane w niedzielny wieczór przez Chiefs, którzy odskoczyli od tyłu i zwyciężyli po dogrywce 25:22 z San Francisco 49ers, Rilynn przeprowadzała własne obliczenia. Ile razy transmisja CBS była przerywana i przedstawiała Taylor Swift, gdy jej chłopak Travis Kelce zagrał kilka kluczowych ról?

Rilynn, która naliczyła 13 zdjęć Swifta, marzy o tym, by choć przez chwilę rzucić okiem na supergwiazdę popu i Kelce podczas uroczystości paradnej, która zbiega się z Walentynkami. A może po prostu namówiła mamę, żeby ją zabrała.

„Myślę, że wszyscy oszaleją” – powiedziała Rilynn, która miała na sobie koszulkę „Karma is My Tight End”. To nawiązanie do zmiany przez Swift tekstu swojej piosenki „Karma” z „Karma is the Guy on the Screen” na „Karma is the Guy on the Chiefs” podczas koncertu w Buenos Aires. Jest także właścicielką T-shirtu „Go Taylor’s Boyfriend”.

Swift nie komentuje swoich planów. Byłoby to jednak wyczynem wymagającym napiętego harmonogramu. Musi być w Melbourne w Australii, czyli 17 godzin przed Kansas City, do 18:00 w piątek na pierwszy z trzech zaplanowanych koncertów w ramach jej trasy Eras Tour. A sam lot trwa około 17 godzin.

Ogłoszenia o odwołaniu szkół rozpoczęły się zaledwie kilka minut po tym, jak Kelce, Patrick Mahomes i Chiefs zostali pierwszą drużyną od czasów Toma Brady’ego i New England Patriots dwie dekady temu, która obroniła swój tytuł.

„ZRÓBMY PARADĘ W ŚRODĘ!!!” Burmistrz Kansas City, Quinton Lucas, zamieścił post na X, wcześniej znanym jako Twitter, po zakończeniu obgryzania paznokci, a post pojawił się niedługo po tym, jak skomentował: „Weźcie im tabletki na serce”.

Parada Mahomes Chiefs Disney Land

MVP Super Bowl 58, rozgrywający Kansas City Chiefs Patrick Mahomes (w środku) pozdrawia fanów na Main Street w USA podczas kawalkady przez Disneyland w Anaheim w Kalifornii, poniedziałek, 12 lutego 2024 r. (Jeff Gritchen/The Orange County Register za pośrednictwem AP)

Oczekuje się, że wyjątkowo wysokie temperatury w latach 60. Fahrenheita (15–20 stopni Celsjusza) – i choć odległa możliwość pojawienia się Swifta – powinny zwiększyć frekwencję. Firmy znajdujące się wzdłuż ścieżki parady zamieniają ten dzień w imprezę widokową dla swoich pracowników.

Załogi już blokują ulice na Union Station, gdzie trasa o długości 2 mil (3,22 km) zakończy się przemówieniami. Do południa w poniedziałek scena, na której zespół będzie wygłaszał przemówienia, była już częściowo zbudowana, a na zewnątrz powiewała gigantyczna flaga Chiefs.

Na początku tego miesiąca Rada Miasta Kansas upoważniła Komisję Sportu Greater Kansas City do wydania prawie 1 miliona dolarów na uroczystości. Oprócz walentynek. parada zbiega się również ze Środą Popielcową, która jest tradycyjnym początkiem Wielkiego Postu.

Wielebny Poese Vatikani ma nadzieję, że uda mu się to zrobić, choć obowiązki związane ze Środą Popielcową mogą skomplikować jego plany.

Doznał swego rodzaju nawrócenia, kiedy przeprowadził się z Honolulu do Missouri. Będąc byłym fanem 49ers, adoptował Chiefs, a w niedzielę nawet założył perukę Mahomesa na ambonie, a jego zgromadzenie pokryło się morzem czerwieni.

„Tak właśnie wygląda życie. Nie poddawajcie się” – powiedział starszy pastor z Carrollton United Methodist Church, dzieląc się swoimi planami dotyczącymi kazania na temat zwycięstwa, gdy w poniedziałek zatrzymał się na Union Station, aby zrobić zdjęcia ze swoją żoną Doris Vatikani. Obydwoje byli ubrani na czerwono. Doris, która świętowała zwycięstwo tańcem hula, miała za uchem kwiat.

Po dziesięcioleciach bez mistrzostw miasto zdobywa doświadczenie w organizowaniu parad zwycięstwa. Pięć sezonów temu Chiefs pokonali 49ers i zdobyli dla swojej drużyny pierwsze od 50 lat mistrzostwo Super Bowl. Nastąpiło to po zwycięstwie drużyny Kansas City Royals w World Series w 2015 r., co było pierwszymi mistrzostwami miasta w baseballu od 30 lat. W tym roku fani porzucili samochody na poboczu autostrady, aby móc dojść na uroczystość.

Następnie, w zeszłym roku, Chiefs pokonali Philadelphia Eagles 38-35 i proroczo przysięgli, że wrócą po więcej.

Najnowsza parada zwycięstwa rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa około 90 minut. Jeśli jednak poprzednie lata okażą się wskazówką, zdobycie najlepszego miejsca nie będzie łatwym zadaniem. Fani często śpią przez noc lub przybywają przed wschodem słońca.

Heather Smith (39 l.) odważyła się tego dokonać w zeszłym roku. I zastanawia się, czy nie zrobić tego ponownie, po tym jak pozwoliła swojemu 9-letniemu synowi nie spać do późna, aby obejrzeć finisz. W poniedziałek zabrała go i jego 6-letnią siostrę ze szkoły i zabrała na Union Station, aby pozować przed znakiem Chiefs.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

„Było po prostu naprawdę fajnie” – powiedział Smith, który przeprowadził się do Kansas City z Minnesoty w chwili, gdy rozpoczęła się fala mistrzostw. „Staraliśmy się trzymać dzieci tak wysoko, jak to możliwe, aby mogły widzieć. Ale po prostu fajnie było być tego częścią. Naprawdę fajnie było grać przez ostatnie dziewięć lat pomiędzy Royals a Chiefs.Źródło

Previous articleScanbox Entertainment zrestrukturyzował zespół kierowniczy wyższego szczebla z wieloma awansami i nowym zatrudnieniem
Next articleSezon podatkowy 2024: wszystkie terminy składania zeznań podatkowych, które warto znać w tym roku – CNET