(Zdjęcie: Scott Taetsch/Getty Images)

Niedawno drużyna Washington Commanders trafiła na pierwsze strony gazet, zatrudniając byłego koordynatora obrony Dallas Cowboys, Dana Quinna, na nowego głównego trenera po zwolnieniu Rona Rivery.

Wielu wyraziło rozczarowanie, że nie promowali po prostu koordynatora ofensywy Erica Bieniemy’ego, który nie jest już członkiem organizacji.

W poniedziałek Dowódcy powiększyli sztab Quinna o dwie nowe osoby: Kena Nortona Jr., który będzie jego trenerem linii obrońców, oraz Johna Pagano, który będzie starszym asystentem defensywy.

W wiadomościach pojawili się zarówno Nick Jhabvala, jak i Ben Standig.

Norton spędził 13 sezonów jako gwiazda linebacker w NFL, począwszy od 1988 roku, kiedy został wybrany przez Cowboys w drugiej rundzie draftu.

Wygrał z nimi dwa mistrzostwa Super Bowl w 1992 i 1993 r., a rok później dołączył do San Francisco 49ers, gdzie zdobył kolejne mistrzostwo świata.

Norton w swojej karierze zdobył trzy tytuły Pro Bowl i jeden All-Pro First-Team, a po przejściu na emeryturę po sezonie 2000 został trenerem obrońców na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Począwszy od 2010 roku Norton był przez pięć lat trenerem obrońców drużyny Seattle Seahawks, co zapewniło mu kolejny pierścień Super Bowl, a później pełnił funkcję koordynatora obrony drużyn Oakland Raiders i Seahawks.

Pagano ma długą historię coachingu na różnych stanowiskach, zarówno w futbolu uniwersyteckim, jak i zawodowym, sięgającą 1994 roku, kiedy był asystentem trenera na Uniwersytecie Colorado Mesa.

Co najważniejsze, grał w San Diego Chargers od 2002 do 2016 roku, a przez ostatnie pięć sezonów w tej drużynie był koordynatorem defensywy.

NASTĘPNY:
Matt Ryan ujawnia swoje przemyślenia na temat dołączenia Dana Quinna do dowódcówŹródło

Previous articleBiden: „Kluczowe elementy porozumienia w Gazie” omawiane z królem Jordanii
Next articleSpiker amerykańskiej Izby Reprezentantów krytykuje pakiet pomocowy dla Izraela i Ukrainy w związku z przyjęciem przez Senat projektu ustawy