(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Zanim ich drogi się rozeszły, skrzydłowy Las Vegas Raiders Davante Adams i rozgrywający New York Jets Aaron Rodgers utworzyli jedno z najbardziej zabójczych powiązań w NFL, gdy obaj byli członkami drużyny Green Bay Packers.

Adams i Rodgers byli kolegami z drużyny przez osiem lat w Green Bay, zanim Packers zdecydowali się na wymianę łapacza All-Pro na rzecz Raiders poza sezonem 2022.

W zeszłym sezonie to Rodgers został sprzedany, gdy Green Bay wysłał go za drzwi po zawarciu umowy z Jets.

W niedzielny wieczór Las Vegas podejmie Nowy Jork w ramach pojedynku 10. tygodnia, więc naturalnie Adams i Rodgers musieli nadrobić zaległości w sobotę, zanim ich obecne drużyny zmierzą się (za pośrednictwem Ari Meirova na Twitterze).

Rodgers prawie nie gra w tym sezonie, głównie z powodu kontuzji ścięgna Achillesa, której doznał w pierwszym tygodniu podczas swojego pierwszego w historii ofensywnego występu w barwach Jets w sezonie zasadniczym.

Od tego czasu nowojorscy kibice nie tracą nadziei, że 39-letni rozgrywający zdoła pokonać przeciwności losu i wyzdrowieć po poważnej kontuzji na czas, aby powrócić przed końcem sezonu 2023.

Tymczasem w Las Vegas Adams i jego koledzy z drużyny spędzili kilka ostatnich tygodni obfitujących w wydarzenia.

Po rozpoczęciu harmonogramu na rok 2023 od pięciu porażek w pierwszych ośmiu meczach Raiders zdecydowali się zwolnić głównego trenera Josha McDanielsa i dyrektora generalnego Dave’a Zieglera przed meczem zespołu w 9. tygodniu.

Następnie Adams i Las Vegas w zeszłą niedzielę odnieśli zwycięstwo nad New York Giants, a obecnie ich bilans 4-5 zbliża się do starcia z Rodgersem i Jets w 10. tygodniu.

NASTĘPNY:
NFL ukarało gwiazdę Raiders grzywną za niepotrzebną szorstkośćŹródło

Previous articleGłębokie zanurzenie się w złotym rodzinnym świecie Michaela Phelpsa
Next articleZ nowego raportu wynika, że ​​to były najlepsze i najgorsze miejsca pod względem jakości powietrza w 2021 r

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here