(Zdjęcie: Harry How/Getty Images)

Przed Draftem do NFL na rok 2023 panowała zgoda co do tego, że było czterech rozgrywających, którzy byli potencjalnymi graczami franczyzowymi, i oczekiwano, że większość, jeśli nie wszyscy, z nich zostanie wybrana w pierwszej rundzie.

Ostatecznie trzech z tych czterech graczy zostało wyeliminowanych na początku pierwszej rundy, podczas gdy Will Levis musiał poczekać do początku drugiej rundy, aby zostać pokonanym przez Tennessee Titans.

Niezależnie od tego, kiedy ci gracze zostali zatrudnieni, wszyscy zostali podstawowymi zawodnikami swoich drużyn i wszyscy w pewnym momencie kampanii 2023 okazali się obiecująci.

Jednak tylko jeden rozgrywający pokazał potencjał supergwiazdy, a nazwisko CJ Strouda z Houston Texans stało się powszechnie znane wraz z wejściem ligi w drugą połowę sezonu zasadniczego.

Mimo że powszechnie uważano, że Bryce Young będzie bardziej wszechstronnym kandydatem do draftu, narracja uległa zmianie – Stroud gra jak dotąd wyjątkowo dobrze w porównaniu z Youngiem, który do tej pory wygrał jeden mecz dla Carolina Panthers.

Chociaż wydaje się, że wszyscy podążają za Stroudem, podobnie jak Chris Harris, Darius Slay twierdzi, że Stroud ma po prostu lepszą linię ataku, co dało mu przewagę na początku kariery w NFL.

Nawet jeśli Stroud ma lepszą linię ataku, ważne jest, co z nią zrobi, ponieważ wielu zawodników zajmowało w przeszłości czołowe pozycje, ale nie radzili sobie z presją i szybkością gry NFL.

Wygląda na to, że Stroud szybko zorientował się w sytuacji w Houston i w rezultacie może ubiegać się o nagrody w sezonie zasadniczym.

NASTĘPNY:
John Harbaugh wyjaśnia swoje myśli po porażce z BrownsŹródło

Previous articleGwiazdy „Igrzysk śmierci” reagują na zwolnienie z trwającego strajku SAG-AFTRA
Next articleNie żyje Kevin Turen: Producent „Euforii” i „Idola” miał 44 lata

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here