(Zdjęcie: Hannah Foslien/Getty Images)

Minnesota Vikings byli na fali, zanim doszło do katastrofy, a Kirk Cousins ​​nie grał do końca sezonu NFL 2023 po tym, jak zerwał ścięgno Achillesa.

Szanse Vikings na wygranie NFC North prawie zniknęły, ale nadal mają szansę na dziką kartę, zwłaszcza po tym, jak udało im się pozyskać Joshuę Dobbsa w ostatecznym terminie.

Dobbs został zmuszony do gry znacznie wcześniej, niż przewidywano, po tym, jak debiutant Jaren Hall doznał wstrząsu mózgu w 9. tygodniu i został wykluczony z gry do końca meczu.

Jednak Dobbs w jakiś sposób znalazł sposób na poprowadzenie Minnesoty do zwycięstwa i ma rozpocząć się w 10. tygodniu przeciwko New Orleans Saints.

Chociaż Dobbs udowodnił, że jest rozgrywającym na początek, Vikings będą musieli znaleźć długoterminową odpowiedź na grę rozgrywającego.

Dan Orlovsky obserwował tegoroczne zajęcia w drafcie rozgrywającego i za pośrednictwem swojego osobistego konta na Twitterze miał sugestie dotyczące Minnesoty.

Wydaje się, że pierwszym wyborem w drafcie NFL 2024 będzie Caleb Williams z USC lub Drake Maye z UNC, chociaż JJ McCarthy ostatnio nabiera tempa.

Chociaż McCarthy nie jest tak utalentowany jak Williams czy Maye, McCarthy sam w sobie jest świetną perspektywą, ponieważ jest świetnym sportowcem, który nauczył się grać lepiej w kieszeni i podejmować lepsze decyzje dotyczące rzucania piłki nożnej.

Cousinsowi kończy się ostatni rok kontraktu i prawdopodobnie nie będzie gotowy na rozpoczęcie sezonu NFL 2024, więc Vikings mogą zdecydować się na rozstanie z weteranem i zacząć od nowa z rozgrywającym takim jak McCarthy.

NASTĘPNY:
Weteran Eagles w dwóch słowach zareagował na dopuszczenie Joshuy Dobbsa do handluŹródło

Previous articleBrie Larson z Marvela na przestrzeni lat: od dziecięcej gwiazdy do superbohatera
Next articlePomoc dla Ukrainy obcięta w ramach ustawy o tymczasowym finansowaniu wspieranej przez GOP

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here