(Zdjęcie: Mike Ehrmann/Getty Images)

Jak często się wydaje, Dallas Cowboys są obecnie zespołem polaryzującym.

Podczas gdy niektórzy uważają, że są legalnymi pretendentami do Super Bowl, przynajmniej wtedy, gdy grają swój najlepszy futbol, ​​inni uważają, że są niczym więcej niż oszustami, którymi byli przez ostatnie kilka sezonów.

Dallas zostało zniszczone w piątym tygodniu przez San Francisco 49ers, 42-10, a wielu z nich trąciło alarmem o dniu zagłady.

Chociaż wygrali dwa kolejne mecze, w ostatni weekend przegrali z Philadelphia Eagles 28-23, obniżając swój rekord do 5-3.

Cowboys mieli problemy ze wygrywaniem na wyjazdach, ale u siebie wygrali 11 meczów z rzędu, a rozgrywający Dak Prescott wyraził uznanie dla głównego trenera Mike’a McCarthy’ego za przygotowanie zawodników do zwycięskiej gry u siebie, twierdzi Jon Machota.

Dla Cowboys gra u siebie oznacza mieć przed sobą swoich fanów, a oni mają jednych z najbardziej zagorzałych i najgłośniejszych kibiców w sporcie.

Jednak aby drużyna wygrała Super Bowl, musi wygrywać także mecze na wyjeździe, a Dallas jest w tym sezonie zaledwie 1:3 od Metroplexu.

W zeszłym sezonie, kiedy sezon zasadniczy zakończyli z bilansem 12-5, na wyjazdach mieli przyzwoity bilans 4-4.

Jednym z problemów Cowboys jest brak innego wiarygodnego rozgrywającego poza CeeDee Lamb – skrzydłowy Brandin Cooks miał być dokładnie takim, a jednak w tym roku w siedmiu meczach zdobywał zaledwie 165 jardów.

W najbliższy weekend będą gościć New York Giants, a Giants powinni być dla nich bardzo łatwym do pokonania przeciwnikiem.

NASTĘPNY:
Nick Wright poważnie ostrzega kowbojówŹródło

Previous articleReżyserka „Prześlij” Sarah Boyd w filmie „Crafting 2 Nathan’s With Robbie Amell”.
Next articleBay Bridge zginął podczas skoku z mostu San Francisco Oakland Bay

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here