(Zdjęcie: Bob Levey/Getty Images)

Kilka miesięcy temu wielu spodziewało się, że były rozgrywający Uniwersytetu Alabama, Bryce Young, będzie w tym sezonie czołowym debiutantem w NFL, szczególnie na pozycji QB.

W końcu był numerem 1 w kwietniowym drafcie i wielu zachwycało się jego obecnością na kieszeni i instynktownym wyczuciem gry.

Jednak gdy sezon znajduje się już w połowie, najlepszym debiutantem wydaje się QB CJ Stroud, który został kolejnym wybranym po Youngu graczem.

Produkt Uniwersytetu Stanowego Ohio jest w opłakanym stanie, a Micah Parsons i Stephon Gilmore z drużyny Dallas Cowboys zachwycali się tym, co robi, twierdząc, że wygląda bardziej na weterana niż nowicjusza – podaje Bleacher Report.

Stroud zdobył 2270 podań i 14 podań po przyłożeniach, wykonując tylko jeden przechwyt w ośmiu meczach, co plasuje go na siódmym miejscu w całej lidze zarówno pod względem podań, jak i przyłożeń podań.

Co więcej, poprowadził Houston Texans, drużynę, która miała być okropna, do przyzwoitego bilansu 4-4, a ich ostatnie zwycięstwo było niezwykłe.

W ubiegłą niedzielę przeciwko Tampa Bay Buccaneers przegrywali 37-33 na 46 sekund przed końcem po podaniu od Bakera Mayfielda do Cade’a Ottona i wyglądało na to, że Houston miał już dość.

Stroud jednak odzyskał piłkę i w zaledwie trzech akcjach dostał się na terytorium Tampa Bay, po czym wykonał dwa podania do debiutującego skrzydłowego Tank Della, z których drugie zaowocowało zwycięskim przyłożeniem.

Nagle przed Teksańczykami otwiera się przyszłość, o której niewielu mieszkańców południowo-wschodniego Teksasu mogło marzyć zaledwie kilka miesięcy temu.

NASTĘPNY:
Analityk szczegółowo opisuje zauważalną różnicę między 2 początkującymi QBŹródło

Previous articleBeatlesi pobili trzy nowe rekordy, aby przejść do historii muzyki dzięki „Last Ever Song”
Next articleJuujika No Rokunin Rozdział 153 Data wydania: Spoiler w języku angielskim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here