(Zdjęcie: Andy Lyons/Getty Images)

W NFL pojawia się potencjalna supergwiazda rozgrywającego, a debiutant CJ Stroud z drużyny Houston Texans zaczyna co tydzień pojawiać się na pierwszych stronach gazet z właściwych powodów.

Po uzyskaniu w zeszłym tygodniu historycznych wyników w meczu przeciwko Tampa Bay Buccaneers, Stroud odniósł zwycięstwo od tyłu z supergwiazdą Joe Burrowem i rozpalonym do czerwoności zespołem Cincinnati Bengals.

Chociaż oczekiwano, że Teksańczycy dadzą Bengalom szansę na zdobycie pieniędzy w 10. tygodniu, niewielu sądziło, że będą w stanie ich pokonać, nie mówiąc już o powrocie i zwycięstwie nad Cincinnati.

Po poprowadzeniu zespołu do piątego zwycięstwa w sezonie i oficjalnym zdobyciu dla Houston meczu powyżej 0,500, Stroud rozmawiał z mediami i wyraził tylko wielkie pochwały dla Burrowa za pośrednictwem NFL w CBS.

„To był wspaniały zespół Bengals… Jestem wielkim fanem Joe Burrowa. Gra przeciwko niemu była zaszczytem” – powiedział Stroud.

Bitwy pomiędzy Burrowem i Stroudem mogą być czymś, co będziemy często oglądać w przyszłości, ponieważ nie wygląda na to, aby ten dzieciak ze stanu Ohio dokądkolwiek się wybierał, ponieważ może być kolejną gwiazdą rozgrywającego w tej lidze i nową twarzą drużyny franczyza Teksańska idzie do przodu.

Outdueling Burrow to świetny początek drugiej połowy sezonu, w którym już zaczyna zyskiwać na popularności jako MVP, nawet jeśli może to być trochę przedwczesne lub naciągane, biorąc pod uwagę, że może rywalizować o to z najlepszymi rozgrywającymi w lidze nagrodę za sezon zasadniczy.

Stroud i spółka postarają się podtrzymać tę passę w przyszłym tygodniu, kiedy na stadionie NRG będą gościć Kylera Murraya i skromną drużynę Arizona Cardinals.

NASTĘPNY:
Shannon Sharpe składa ostre oświadczenie w sprawie CJ StroudaŹródło

Previous articleJedyni główni aktorzy, którzy wciąż żyją z serialu „Drużyna A”.
Next articleDanny Abdallah szczegółowo opisuje nawrócenie na wiarę zabójczego kierowcy, który w Oatlands skosił trójkę swoich dzieci

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here