(Zdjęcie: Tim Nwachukwu/Getty Images)

San Francisco 49ers przegrali trzy mecze z rzędu po rozpoczęciu sezonu 5:0, a w zeszłym tygodniu otrzymali bardzo potrzebne pożegnanie, aby zregenerować siły i uzupełnić siły.

Mają powody do nadziei, że będą mogli kontynuować grę, ponieważ stają się zdrowsi i zadebiutują nową bronią: defensywnym Chase Youngiem, którego nabyli w zeszłym tygodniu w ramach wymiany z Washington Commanders.

W najbliższy weekend San Francisco stanie przed trudnym meczem, kiedy udają się na Florydę, aby zmierzyć się z Jacksonville Jaguars, którzy wygrali pięć meczów z rzędu i wyraźnie rosną w siłę.

Według NBC Sports gwiazdor Christian McCaffrey powiedział, że będzie to mecz pełen emocji i że muszą go wygrać.

Jednym z głównych powodów, dla których 49ers mają passę trzech porażek z rzędu, jest pogorszenie się ich defensywy, wychwalanej w zeszłym sezonie i na początku tego.

W każdym z dwóch ostatnich meczów stracili co najmniej 400 jardów całkowitego ataku, w tym 452 jardy w tygodniu 7 na rzecz drużyny Minnesota Vikings, w której nie grał Justin Jefferson.

Niektórzy wytykali palcem nowego koordynatora obrony Steve’a Wilksa, a Wilks w tym tygodniu przejdzie na boisko, zamiast wykonywać swoją pracę na górze w budce.

Jacksonville ma mnóstwo broni, w tym wschodzącego młodego rozgrywającego Trevora Lawrence’a, rozgrywającego Travisa Etienne’a i skrzydłowych Christiana Kirka i Calvina Ridleya.

The Niners potrzebują lepszej gry swojego QB, Brocka Purdy’ego, ale McCaffrey nadal prowadzi w NFL w szybkich jardach, a skrzydłowy Deebo Samuel powróci w tym tygodniu po opuszczeniu dwóch ostatnich meczów z powodu kontuzji barku.

NASTĘPNY:
Analityk twierdzi, że jednostka 1 49ers wygląda na „zagubioną”Źródło

Previous articleDebata BBC, ITV, Future & Meta AI jako narzędzie do tworzenia programów telewizyjnych: „Nagranie Drake’a nie jest nagraniem Drake’a, jeśli on go nie nagra” — TellyCast Digital Content Forum
Next articleRobisz zakupy z okazji wczesnego Czarnego Piątku? Oto zasady zwrotów — CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here