(Zdjęcie: Ezra Shaw/Getty Images)

Tegoroczny Super Bowl okazał się pojedynkiem, jakiego wielu oczekiwało.

Choć pierwsza połowa mogła być nieco powolna, druga połowa dostarczyła wielu scen, w tym drugą dogrywkę w historii Super Bowl.

Kansas City Chiefs mogli zakończyć mecz jako zwycięzcy, ale mimo to był to występ, za którym San Francisco 49ers mogą uchylić rąbka tajemnicy.

Brock Purdy w swojej pierwszej karierze Super Bowl grał w piłkę nożną bez błędów, ale to wciąż nie wystarczyło, aby pokonać Chiefs.

Christian McCaffrey mówił o porażce w wywiadzie po meczu.

Ostatecznie sprowadziło się to do faktu, że według słów McCaffreya „po prostu pokonaliśmy samych siebie”.

Uważa, że ​​w ostatecznym rozrachunku 49ers nie potrafili wykorzystać najważniejszych momentów, co kosztowało ich utratę meczu.

Było to w pełni widoczne, gdy 49ers ustawili się w kolejce po coś, co wydawało się rutynowym dodatkowym punktem w drugiej połowie.

Gdyby Jake Moody wykonał kopnięcie, mieliby cztery punkty przewagi, co dałoby im możliwość zmuszenia Chiefs do zdobycia przyłożenia i objęcia prowadzenia.

Jednak Chiefs znaleźli sposób na zablokowanie kopnięcia, utrzymując się z gry z dala od remisu.

W trakcie meczu 49ers mieli jeszcze kilka innych momentów, w których postawili się w złej sytuacji, w tym nieudane zagranie puntem.

Piłka dotknęła jednego z zawodników 49ers w nogę, która trafiła w ręce zawodnika Chiefs, co zapewniło mu punkty.

NASTĘPNY:
Trent Williams ujawnia swoje myśli przed Super BowlŹródło

Previous articleSarah Doole umiera: szanowana brytyjska dyrektor i była szefowa globalnego dramatu w Fremantle miała 63 lata
Next articleWyniki AI w reklamach Super Bowl: możesz je obejrzeć tutaj – CNET