(Zdjęcie: Rob Carr/Getty Images)

Patrick Mahomes szybko wspina się po drabinie kariery NFL i jest teraz właścicielem trzech tytułów mistrza Super Bowl po tym, jak jego drużyna Kansas City Chiefs pokonała w niedzielę po dogrywce San Francisco 49ers w finale 25-22.

Po raz kolejny Chiefs tracili 10 punktów i w pewnym momencie w niedzielę wyglądali na zdenerwowanych, ale po obu stronach boiska rozegrali świetne akcje i mieli po swojej stronie trochę szczęścia.

O Mahomesie należy teraz mówić w kategoriach historycznych, ponieważ wielu uważa, że ​​jest on obecnie jednym z trzech najlepszych rozgrywających w historii piłki nożnej.

W rzeczywistości Chris Russo, były współgospodarz programu radiowego „Mike and the Mad Dog” na rynku medialnym Nowego Jorku, powiedział w „The Dan Patrick Show”, że Mahomes to najlepszy QB, jakiego kiedykolwiek widział.

„To najlepszy rozgrywający, jakiego kiedykolwiek widziałem, włączając Brady’ego” – powiedział Russo.

Większość zgodzi się, że Tom Brady to najlepszy rozgrywający w historii NFL, a tuż za nim znajduje się Joe Montana, który w latach 80. poprowadził 49ers do czterech mistrzostw świata i nigdy nie przegrał ani nawet nie przechwycił meczu w Super Bowl.

Jednak Mahomes wydaje się bardziej utalentowany niż Brady czy Montana, zarówno pod względem umiejętności podań, jak i talentów fizycznych.

Ostatecznie największa dyskusja wszechczasów sprowadza się do faktycznych osiągnięć, a nie do samych umiejętności czy nawet produkcji, ale Mahomes jest na dobrej drodze, aby przynajmniej dorównać osiągnięciom Brady’ego.

Ma zaledwie 28 lat, a także trzech MVP Super Bowl i dwóch MVP sezonu regularnego, a wydaje się, że jest na początku swojej świetności.

NASTĘPNY:
Patrick Mahomes wysłał trzywyrazową wiadomość po zwycięstwie w Super BowlŹródło

Previous articleNetflix udostępnia zwiastun filmu opartego na wywiadzie dla BBC z księciem Andrzejem
Next articleStrzelanina w metrze w Nowym Jorku zginęła jedna osoba, pięć zostało rannych