(Zdjęcie: Norm Hall/Getty Images)

Arizona Cardinals to jedna z najgorszych drużyn w lidze NFL w sezonie 2023, a w tym roku wygrała tylko jeden mecz.

Chociaż poprzedni sezon również był rozczarowujący, główną przyczyną słabej gry w tym sezonie była nieobecność kontuzjowanego rozgrywającego Kylera Murraya, który wraca do zdrowia po operacji kolana mającej na celu naprawienie naderwanego więzadła krzyżowego przedniego.

Ponieważ Cardinals tak naprawdę nigdzie się nie wybierają w tym sezonie i jest więcej niż prawdopodobne, że mają nadzieję na najlepszą możliwą pozycję w drafcie do NFL w 2024 r., zespół nie był specjalnie zainteresowany szybkim powrotem Murraya po kontuzji, aby odwrócić sytuację.

To powiedziawszy, kardynałowie nie spieszyli się i pozwolili Murrayowi dojść do formy fizycznej, zanim ponownie przejmie obowiązki środkowego w Arizonie.

Po dziewięciu meczach rozegranych w kampanii na rok 2023 wydaje się, że Murray dobiegł końca, a zespół zamieścił na Twitterze następujący film o długim procesie rekonwalescencji rozgrywającego.

Po sześciu porażkach z rzędu Cardinals wydają się gotowi przywrócić Murraya na środek pola, na którym należy, co pomoże drużynie co tydzień wracać do wygrywania meczów, nawet jeśli pozycja w drafcie jest obecnie najważniejsza.

Podczas gdy Murray wracał do zdrowia i nie spieszył się z przygotowaniami do powrotu, w drużynie Cardinals Joshua Dobbs prowadził szarżę na środku, dopóki nie został niedawno sprzedany do Minnesota Vikings, aby zastąpić kontuzjowanego Kirka Cousinsa, który stracił sezon -zakończenie kontuzji Achillesa.

NASTĘPNY:
Joshua Dobbs twierdzi, że kardynałowie HC okłamali go w sprawie jego zawoduŹródło

Previous articleAdam Sandler wciąż wzrusza się, śpiewając słodką piosenkę Chrisa Farleya
Next articleW miarę wzrostu liczby ofiar śmiertelnych w Gazie Izrael staje pod presją, aby chronić palestyńską ludność cywilną

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here