(Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Po tym, jak właściciel Las Vegas Raiders, Mark Davis, zdecydował się zatrudnić głównego trenera Josha McDanielsa i dyrektora generalnego Dave’a Zieglera, słynna franczyza zmierzała na ścieżkę, która doprowadziła do katastrofy, a wielu graczy widziało, że ich kariery w NFL zmierzają w złym kierunku.

Wraz z tym, że w zeszłym sezonie doświadczony rozgrywający Derek Carr został przeniesiony na ławkę rezerwowych i ostatecznie zwolniony przez zespół, co doprowadziło do podpisania przez niego kontraktu z New Orleans Saints, decyzje McDanielsa zaowocowały tym, że zespół sprowadził Jimmy’ego Garoppolo na nowego rozgrywającego w środku pola.

Ten eksperyment nie powiódł się, ponieważ naprawdę miał problemy, będąc maszyną do rotacji, gdy Raiders kulewali na początku kampanii w 2023 roku.

Najwyraźniej Ziegler miał inne wyobrażenia na temat pozycji rozgrywającego w drafcie NFL 2023 z numerem 7 w klasyfikacji generalnej, ponieważ uważał, że CJ Stroud z Ohio State jest talentem pokoleniowym i graczem, którego zespół powinien agresywnie ścigać w drafcie, handlując w górę.

Według „Sports Illustrated” za pośrednictwem Dov Kleimana wygląda na to, że McDaniels nie chciał brać w tym udziału, ponieważ był przekonany, że Garoppolo jest odpowiednią osobą na to stanowisko i zawodnikiem, za którym zespół może stanąć w obronie w 2023 roku.

Ponieważ Stroud wyglądał na talent pokoleniowy jako niekwestionowany lider drużyny Houston Texans, Raiders po raz kolejny przegapili okazję do sprowadzenia gracza, wokół którego mogliby zbudować zespół.

Mimo że w drafcie było trzech innych czołowych kandydatów na pozycję rozgrywającego, a wokół Bryce’a Younga, Anthony’ego Richardsona i Willa Levisa było dużo szumu, Stroud jak dotąd był faworytem, ​​co na razie musi być bolesne -bezrobotny Ziegler do zobaczenia.

NASTĘPNY:
Analityk wymienia 1 potencjalnego kandydata, który zostanie kolejnym Raiders HCŹródło

Previous articleResident Evil Games: Sprawdź właściwą kolejność chronologiczną
Next articleStan USA pozywa firmę Pfizer do sądu w związku z zastrzykiem na Covid-19

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here