CNN

Brazylijski piłkarz Dani Alves jest objęty śledztwem w związku z rzekomą napaścią na tle seksualnym, do której doszło w Barcelonie w zeszłym miesiącu, potwierdził we wtorek Wyższy Trybunał Sprawiedliwości Katalonii.

„Sąd śledczy nr 15 w Barcelonie wszczął postępowanie w sprawie rzekomego przestępstwa napaści na tle seksualnym w związku ze skargą złożoną przez kobietę przeciwko piłkarzowi w związku z wydarzeniami, które rzekomo miały miejsce w klubie nocnym w Barcelonie w grudniu ubiegłego roku” – czytamy w oświadczeniu sądu.

„Sprawa jest na etapie wyjaśniania i na chwilę obecną nie mamy więcej informacji”.

Rzecznik sądu potwierdził CNN, że zarzuty dotyczą Daniego Alvesa.

CNN skontaktowało się z meksykańskim UNAM, obecnym klubem Alvesa, z prośbą o komentarz ze strony zespołu i zawodnika, ale nie otrzymało od razu odpowiedzi. Według Reutersa Alves zaprzecza jakimkolwiek nadużyciom.

Alves to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy swojego pokolenia, mający na swoim koncie tytuł mistrza kraju w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Z Barceloną zdobył także trzy tytuły mistrzowskie w Lidze Mistrzów.

Alves z Barceloną zdobył sześć tytułów mistrza La Liga i trzy korony Ligi Mistrzów.

Alves wygrał Copa America z Brazylią w 2007 i 2019 roku. W wieku 39 lat został najstarszym zawodnikiem Brazylii, który wystąpił na mundialu, występując w reprezentacji Kataru, gdy jego drużyna grała z Kamerunem.

Źródło

Previous articlePete Davidson podpisuje kontrakt z WME we wszystkich obszarach
Next articlePliki LTO rap vs kierowca Colorum PUV i właściciel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here