Home Sporty Bracketologia turniejów NCAA: Te średniej klasy drużyny przyjdą po twoją ofertę

Bracketologia turniejów NCAA: Te średniej klasy drużyny przyjdą po twoją ofertę

5
0

Żadna drużyna nie powinna tak naprawdę przejmować się podrywaniem ofert z turniejów NCAA aż do marca. W rzeczywistości zdarza się to tylko w turniejach konferencyjnych, kiedy liga kończy się z niespodziewanym mistrzem, który nie ma życiorysu, aby zająć większe miejsce w miejsce drużyny, która miała się dostać, niezależnie od tego, czy zapewniła sobie automatyczne miejsce, czy nie. .

Ta obawa będzie nadal widoczna za ponad trzy tygodnie, kiedy stan Indiana rozegra swój pierwszy mecz turniejowy w Missouri Valley 8 marca.

Mimo to w tym tygodniu w polu 68 było powtórzeniem procesu przechwytywania ofert, który trwał dwa dni pod koniec ubiegłego tygodnia. W czwartek drużyna Florida Atlantic przegrała z UAB w dogrywce, pozostawiając Południową Florydę osamotnioną na szczycie American Athletic Conference. Następnego wieczoru przegrana Daytona na VCU 49:47 pozostawiła mu stratę do Richmond (zespołu, z którym Flyers już przegrali) w kolumnie przegranych Atlantyku 10.

Wynik netto: Dayton i Florida Atlantic nadal oscylują wokół linii nr 6, w niewiele gorszej sytuacji po potknięciach; Richmond i południowa Floryda zajmują przewidywane automatyczne miejsca postojowe; a w sieci jest o dwa mniej dużych miejsc do pracy.

Jest to problematyczne dla takich zespołów jak Seton Hall, St. John’s, Utah i Wake Forest, które wypadły z projekcji w tym tygodniu. Lub, dla tych, którzy nie zgadzają się z oceną kwalifikacji turniejowych którejkolwiek z tych drużyn, być może byłby to problem Butlera, Cincinnati, stanu Mississippi, Nebraski i/lub Nevady.

Nieustanna wspinaczka Caitlin Clark na księgi rekordów

To nie jest stan trwały. Dayton i Florida Atlantic są w stanie wygrać swoje turnieje ligowe i zapewnić więcej gracji potencjalnym dużym zespołom. Ale Richmond (17-6) wygrał 12 z 13. Południowa Floryda (17-5) wygrała 15 z 16. Inni w swoich ligach są bardzo niebezpieczni.

Nie ma możliwości, aby przed niedzielną selekcją wiedzieć na pewno, na które drużyny najbardziej bezpośrednio wpłynie porywacz ofert A-10 lub American Athletic (lub jeden z Valley, Konferencji Zachodniego Wybrzeża, a nawet ligi sił, na wzór Georgetown z 2021 r. i stan Oregon). Ale jak to dobrze ilustruje to ćwiczenie, jeśli jedna lub dwie drużyny zajmują miejsce w turnieju, krawędź pola szybko się zacieśnia.

Ostatnie cztery obejmowały: Stan Mississippi, Nevada, Cincinnati, Butler

Pierwsze cztery na zewnątrz: Utah, Seton Hall, Gonzaga, Wake Forest

Kolejne cztery na zewnątrz: St. John’s, Villanova, Providence, Memphis

Wprowadzać się: Butler, Green Bay, Nevada, Richmond, Południowa Floryda, UNC Wilmington, Yale

Wyprowadzać się: Cornell, Drexel, Oakland, Seton Hall, St. John’s, Utah, Wake Forest

Połączenie konferencyjne: Big 12 (10), SEC (9), Big Ten (6), Mountain West (6), ACC (4), Big East (4), American Athletic (2), Atlantic 10 (2), Pac-12 ( 2)

Projekcja wspornika: Środkowy Zachód kontra Zachód; Wschód kontra Południe

(1) BIG TEN/Purdue kontra (16) ATLANTIC SUN/Zwycięzca wschodniego Kentucky-SWAC/południowego

(8) Wirginia kontra (9) Nowy Meksyk

(5) Creighton kontra (12) SOUTHERN/Samford

(4) Karolina Południowa kontra (13) BIG WEST/UC Irvine

(3) Baylor kontra (14) OHIO VALLEY/Stan Morehead

(6) Dayton kontra (11) Nebraska

(7) Texas Tech kontra (10) stan Boise

(2) Tennessee kontra (15) AMERYKA WSCHÓD/Vermont

Jedyną rzeczą Nowy Meksyk czego naprawdę brakuje, to wysokiej klasy zwycięstwo na wyjeździe. Przez najbliższy miesiąc Lobosom nie zabraknie okazji. W tym tygodniu odwiedzą stany Nevada i San Diego, a w dwie ostatnie soboty sezonu zasadniczego stany Boise i Utah. … Karolina Południowa wypada lepiej w przypadku wskaźników opartych na wynikach w arkuszu zespołu niż NET (nr 45) i wskaźników predykcyjnych. Wyniki mają znaczenie, zwłaszcza gdy zespół ma bilans 21-3. …

DaytonRozstawienie już zapowiada się na jedną z ciekawszych części niedzieli selekcji. Flyers nie zrobili nic złego, ale ich zwycięstwa w 1. ćwiartce (porażki na neutralnym korcie z Cincinnati i St. John’s oraz triumf na Southern Methodist) nie są kojarzone z pewnymi drużynami turniejowymi NCAA. … Nawet po porażce w Texas A&M, Tennessee znajduje się w pierwszej dziewiątce wszystkich pięciu zestawień drużyn, nie zanotował żadnych poważnych strat i ma bilans 9-6 z dwoma górnymi kwadrantami. W tej chwili to wystarczy, aby wylądować na linii nr 2.

(1) PAC-12/Arizona kontra (16) SUMMIT/stan Dakota Południowa

(8) Northwestern vs. (9) MISSOURI VALLEY/stan Indiana

(5) Brigham Young kontra (12) stan SOUTHLAND/McNeese

(4) Auburn kontra (13) AMERICAN ATHLETIC/Południowa Floryda

(3) Stan Iowa kontra (14) COASTAL/UNC Wilmington

(6) Stan San Diego kontra (11) zwycięzca stanu Butler-Mississippi

(7) Stan Michigan kontra (10) Teksas

(2) ACC/Karolina Północna kontra (15) METRO ATLANTIC/Quinnipiac

Arizona po przejechaniu ulicą Kolorado i Utah awansuje na najwyższą linię wysiewu. Wildcats mają bilans 7-3 w meczach w 1. ćwiartce i znajdują się w pierwszej piątce ze wszystkich pięciu zestawień drużyn. To uzasadnione uderzenie. … Brighama YoungaPolityka szkoły zakłada, że ​​nie gra się w niedziele, więc Cougars muszą być przydzielani do miejsc rozgrywanych w czwartek/sobotę w ciągu pierwszych dwóch weekendów turnieju. W tym roku oznacza to, że BYU może działać tylko w regionach wschodnich i zachodnich. Miejsca otwarcia w czwartek/sobotę to Charlotte, Omaha, Pittsburgh i Salt Lake City. …

lokaj w ciągu niecałego roku zmienił się z kiepskiego, przez uciążliwy, do groźnego. Bulldogs mają na koncie godny pozazdroszczenia zestaw zwycięstw na wyjeździe (z Marquette i Creighton w Orlando przeciwko Boise State) i pomogli sobie w sobotniej porażce u siebie z Providence. Sytuacja w Thad Matta and Co. nabiera tempa.… To ważny tydzień dla Stan Michigan, który w całym sezonie wygrał tylko jeden mecz wyjazdowy. Spartanie na kolejne dwa mecze odwiedzą Penn State i Michigan.

(1) BIG EAST/Connecticut kontra (16) Northeast/Merrimack-MID-EASTERN ATHLETIC/Norfolk State

(8) Kentucky kontra (9) chrześcijanin z Teksasu

(5) MOUNTAIN WEST/stan Utah kontra (12) SUN BELT/stan Appalachów

(4) Illinois kontra (13) KONFERENCJA USA/Louisiana Tech

(3) Duke kontra (14) DUŻE POŁUDNIE/High Point

(6) Florida Atlantic kontra (11) ATLANTIC 10/Richmond

(7) WEST COAST/Saint Mary’s kontra (10) Texas A&M

(2) Kansas kontra (15) BIG SKY/Wschód Waszyngton

Ponieważ w 2011 r. w turnieju wzięło udział 68 drużyn, komisja tradycyjnie wysyłała swoich wtorkowych zwycięzców z double-headera rundy otwarcia w Dayton do miejsc rozgrywanych w czwartek/sobotę, chociaż w zeszłym roku Pitt awansował do piątkowego miejsca w Greensboro w Karolinie Północnej (jedyny inny zespół, który zyskać dodatkowy dzień był Kansas State w 2017 r., który przeleciał przez cały kraj do Sacramento). Ponieważ robiono to już wcześniej, o wiele rozsądniej jest wysłać zwycięzcę fazy play-in do Brooklynu, aby zagrał z numerem 2 w klasyfikacji generalnej po dłuższym odpoczynku, niż do Salt Lake City, aby zagrać z numerem 4 w klasyfikacji generalnej. Stąd leczenie Merrimack I Stan Norfolk Tutaj. …

W ciągu tygodnia poniósł drugą porażkę konferencyjną, Floryda Atlantyk widział, jak jego najbardziej godne uwagi zwycięstwa – Arizona, Texas A&M i Butler, wszystkie na neutralnych kortach – zyskały na wartości. Owls są nadal w dobrej formie, aby zagrać w domowej koszulce w pierwszej rundzie. … Mówiąc o Teksas A&Mplasuje się w czołowej 40-tce pod względem wszystkich pięciu zestawień drużyn (od 36 do 40 w czterech z nich) i ma bilans 5-4 w meczach ćwiartki 1. Aggie mają większą przewagę niż większość drużyn krążących wokół linii nr 10.

(1) BIG 12/Houston kontra (16) HORIZON/Green Bay

(8) Mississippi kontra (9) Stan Waszyngton

(5) Clemson kontra (12) zwycięzca Cincinnati/Nevada

(4) Wisconsin kontra (13) IVY/Yale

(3) SEC/Alabama kontra (14) MID-AMERICAN/Akron

(6) Stan Kolorado kontra (11) WESTERN ATHLETIC/Wielki Kanion

(7) Oklahoma kontra. (10) Floryda

(2) Marquette kontra (15) PATRIOT/Colgate

stan Waszyngton wynosi 4-3 z przeciwnikami z kwadrantu 1, 4-2 z przeciwnikami z kwadrantu 2 i 5-3 na wyjeździe. Cougars nie znajdują się blisko krawędzi stawki i niewątpliwie mają drugi najlepszy profil w Pac-12. … Nevada miał bardzo dobry tydzień, rozbijając stan Utah o 14 na szosie, a następnie odpierając stan San Diego w Reno. Stado Wilków ma teraz wynik 5-2 w grach Quad 1. …

Wisconsin wciąż ma na swoim koncie mnóstwo wartościowych zwycięstw (6-5 przeciwko Quad 1), ale ucierpiała też na skutek porażek czterech z rzędu. Przegrana z Nebraską i nawet odmłodzonym Rutgersem ma sens, podobnie jak przegrana z Purdue gdziekolwiek. Ale spadek do Michigan jest prawdziwą zagadką dla Badgerów. … Wypoczęty po środowym do widzenia, Floryda wywiercił Auburn o 16 w sobotę. Gators odnieśli oba zwycięstwa w Quad 1 w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Źródło

Previous articleKanye West prawie ogłosił upadłość po stracie 2 miliardów dolarów z powodu antysemityzmu
Next articleDzisiejsze najlepsze stawki oszczędnościowe, 13 lutego 2024 r.: Najlepsze konta oszczędnościowe oferują stawki do 5,35% RRSO – CNET