Home Sporty Bez Jima Harbaugha po szalonym poranku stan Michigan zaprzecza istnieniu Penn State

9
0

STATE COLLEGE, Pensylwania — Po tym, jak najbardziej szalony amerykański sport miał jeden z najbardziej szalonych poranków w ciągu swoich 154 szalonych lat, w sobotnie popołudnie pod chmurami Wielkiej Dziesiątki na stadionie Beaver zorganizowali mecz futbolu uniwersyteckiego. Stało się czymś niemal w połowie tak interesującym jak poprzedzający go surrealizm.

Zespół Michigan z numerem 3 pokonał Penn State z numerem 10, 24-15, w meczu, w którym prawie całą drugą połowę prowadził 14-9 lub 17-9, ale Wolverines zaczęli wywierać presję na Nittany Lions, wykorzystując obie swoje siły. zwyczajną moc i pociąg towarowy motywacji przelatujący im przez głowy. Wolverines wygrali go wraz ze swoim dziewiątym letnim trenerem, Jimem Harbaughem, który przebywał po drugiej stronie miasta, w hotelu, zawieszając go na trzy mecze w Big Ten, jako niewinny figurant w skomplikowanym planie kradzieży znaków ze stanu Michigan, który ogarnął sport Alicji w Krainie Czarów .

Koordynatorka ataku Sherrone Moore pełniła obowiązki głównego trenera – nawet jeśli, biorąc pod uwagę wszystko inne z ostatnich trzech tygodni, to cud, że Harbaugh nie pojawił się w przebraniu trenera gości z innego miejsca, być może ze środkowego Michigan.

Brewer: Zawieszenie Jima Harbaugha pokazuje całkowity absurd futbolu uniwersyteckiego

W bezprecedensowych słowach i realiach Harbaugh nie pojawił się na stadionie, ponieważ nie otrzymał od sądu w hrabstwie Washtenaw w stanie Michigan tymczasowego zakazu zbliżania się, który mógłby przywrócić mu zdolność do trenowania w sobotę. Jego zdolność do trenowania w sobotę została wykolejona wraz z zawieszeniem, które wydało biuro Big Ten w piątek. Biuro Wielkiej Dziesiątki dopuściło się pewnego nikczemności w prowincjach kukurydzy i błękitu, do tego stopnia, że ​​sam stan Michigan oświadczył, że konferencja, w której zamieszkuje przez większość ostatnich 127 lat, „nie działała legalnie i uczciwie”.

Cała sprawa trafi do sądu w najbliższy piątek, sześć dni po tym, jak możliwość wydania orzeczenia sądu rozeszła się po dziwnym piłkarskim sobotnim poranku, wywołującym intrygi i wątpliwości wśród Wolverines, Nittany Lions i 110 856 zmierzających na stadion i narzekających na ruch uliczny. Aż do 10:30 nikt nie wiedział, czy Harbaugh będzie trenował Michigan, dopóki wszyscy nie wiedzieli, że tego nie zrobi Dyrektor sportowy Warde Manuel wydał oświadczenie nazywając orzeczenie komisarza Wielkiej Dziesiątki Tony’ego Petittiego „całkowicie nieetycznym”.

Dziewięćdziesiąt minut później rozpoczęli mecz. Następnie Penn State (8-2) wyglądało lepiej niż podczas swojej skromnej porażki 20-12 z Ohio State w październiku, podczas gdy Michigan (10-0) pokazało, że skromny harmonogram nie wpłynął zbytnio na jego wyniki. 60 punktów przewagi nad pierwszymi dziewięcioma przeciwnikami.

Podczas gdy Penn State wyszedł na prowadzenie 3:0, a jego początkujący rozgrywający Drew Allar, wciąż mający zaledwie 19 lat, wyglądał szczególnie lepiej dzięki swoim atakom, stan Michigan potraktował obronę nr 1 w kraju dwoma mocnymi atakami w drugiej kwarcie: 75 jardów w dziewięciu zagraniach i 78 jardów na szóstkę. W pierwszym przypadku rozgrywający JJ McCarthy wykonał zaplanowany atak na 13 jardów przy trzeciej i 10 jardach, a następnie szybkim środkowym podaniem do Semaja Morgana w ataku na 19 jardów przy trzeciej i ósmej bramce. W tym ostatnim przypadku znani biegacze wyszli na wolność: Blake Corum w trzeciej akcji trafił na 43 jardy przed końcem, a w szóstej Donovan Edwards na 22 jardy w prawo i zdobył przyłożenie.

Zanim Edwards to zrobił, stan Michigan stał się pierwszą drużyną od dziewięciu meczów, która w biegu przeciwko Penn State przekroczyła 100 jardów, a stan Michigan prowadził 14-3, a obecni na miejscu kibice Nittany’ego być może mogliby wyrecytować kontynuację tego samego w trakcie 10-letniej kadencji trenera Jamesa Franklina opuścił Penn State 4:16 przeciwko Michigan i Ohio State.

Potem ich atak ożył, a nawet wywołał dreszczyk emocji, gdy Kaytron Allen rozpoczął go biegiem na 34 jardy przed końcem. Po czwartym i szóstym z 37 jardów stanu Michigan Allar rzucił w lewo do Kadena Saundersa na 13 jardów. Na czwartym i jednym z Michigan 15 Allar podał Allenowi, który odwrócił się i rzucił z powrotem w lewo do Allara, który uzyskał cenne cztery jardy zysku.

Zaraz potem, na 29 sekund przed przerwą, Allar przeszedł środkiem przez ostatnie 11 jardów i mimo że dyskusyjna decyzja Penn State o dwupunktowej przewadze nie powiodła się, przerwa do przerwy nadeszła wraz z intrygą.

Potem druga połowa toczyła się szybko, z blokadą, pełną akcji, tykającymi zegarami i zerową liczbą podań w Michigan, a stan Michigan utrzymał Penn State w dwóch pierwszych upadkach aż do końca meczu. Michigan strzelił gola z gry w trzeciej kwarcie na prowadzenie 17-9 po niefortunnym faulu Allara w pobliżu pomocy, a następnie na 4:15 przed końcem Coruma zdobył przyłożenie z 30 jardów i podwyższył wynik na 24-9, a następnie Allar i Na 2:16 przed końcem Penn State udało się uzyskać podanie po przyziemieniu z wysokości ośmiu jardów, a do końca meczu Theo Johnson. Obie strony poradziły sobie w miarę dobrze, po czym wszyscy przeszli do dalszej terminologii stosowanej na sali sądowej.

Źródło

Previous articleKeisha Knight Pulliam ma nadzieję, że „The Cosby Show” zostanie zapamiętany nie tylko ze względu na problemy prawne Billa
Next articleBiden popełnia KOLEJNĄ żenującą gafę, gdy potyka się na nabożeństwie z okazji Dnia Weterana i wydaje się, że zgubił się podczas składania wieńca