(Zdjęcie: Candice Ward/Getty Images)

To początek nowej ery dla Atlanta Falcons.

Po dokładnym wywiadzie zespół ostatecznie zdecydował się na Raheema Morrisa jako kolejnego trenera.

Jednak to nie był ich jedyny problem przed sezonem.

Sytuacja ich rozgrywającego jest co najmniej kiepska, odkąd Matt Ryan odszedł i nie wygląda na to, że ich przyszły rozgrywający znajduje się obecnie w ich składzie.

Mimo to właściciel zespołu Arthur Blank przyznał niedawno, że obecnie nie ma określonego planu dotyczącego pozycji QB (za pośrednictwem ProFootballTalk).

„Powiedziałbym całkiem szczerze: na 1000 procent, nie ma określonego planu, ale się o nim mówi” – ​​Blank powiedziałza pośrednictwem strony internetowej zespołu. „I będzie o tym głośno – powiedziałbym – w ciągu najbliższych tygodni”.

Blank powiedział, że zespół wkrótce omówi swoją strategię w tej kwestii.

Falcons ufali Desmondowi Ridderowi, ale zawsze istniały duże wątpliwości co do jego statusu rozgrywającego kalibru NFL.

Przejdźmy szybko do dnia dzisiejszego i stało się boleśnie oczywiste, że może nie być odpowiednią osobą na to stanowisko.

Falcons są powiązani z potencjalną transakcją za pochodzącego z Gruzji Justina Fieldsa, ponieważ Chicago Bears mają wybór numer 1 w nadchodzącym drafcie do NFL i mogą starać się wyciągnąć dzięki temu QB Caleba Williamsa z USC.

Mogliby także sięgnąć po sprawdzonego weterana, takiego jak Russell Wilson, Ryan Tannehill, a nawet Kirk Cousins, ale mogą to być tylko chwilowe rozwiązanie, dopóki nie znajdą młodego zawodnika na przyszłość.

W każdym razie jedno jest pewne: nie powinni spodziewać się innych wyników, jeśli nadal będą wystawiać tych samych zawodników, niezależnie od tego, kto będzie strzelał z linii bocznej.

NASTĘPNY:
Kursy pokazują wyraźnego faworyta dla Russella WilsonaŹródło

Previous articleAkcje Hasbro spadają po nieudanych wynikach za IV kwartał; Firma obwinia WGA i strajki aktorów za spadek przychodów z filmów i telewizji o 31% w 2023 r.
Next articleDBM uruchamia fundusz na rzecz poprawy jakości ryżu P455-M, aby pomóc lokalnym rolnikom