(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Las Vegas Raiders wydają się być drużyną odmłodzoną po tym, jak w Halloween rozstali się z niepopularnym głównym trenerem Joshem McDanielsem, co doprowadziło do imponującego zwycięstwa nad skromną drużyną New York Giants w zeszłym tygodniu, a początkujący rozgrywający Aidan O’Connell prowadził pod środkowym i tymczasowy główny trener Antonio Pierce strzelał z linii bocznej.

Wraz ze zmianą reżimu Raiders zdecydowali się odłożyć na ławkę weterana Jimmy’ego Garoppolo do końca sezonu NFL 2023 i wybrać debiutanta jako startera, ponieważ wydaje się, że obecnie jest on w lepszej formie.

Oprócz wsparcia kolegów z drużyny i wsparcia ze strony skrzydłowego supergwiazdy Davante Adamsa, O’Connell i Pierce są już na tej samej stronie.

Pierce przezabawnie mówi, że on i O’Connell są „najlepszymi przyjaciółmi”, mimo że nadal nazywa go numerem 4, a nie imieniem, ponieważ wciąż jest nowicjuszem w „Sunday Night Football” w NBC.

Ponieważ w Las Vegas wszyscy wydają się być na tym samym poziomie, ciekawie będzie zobaczyć, jak będzie wyglądać reszta sezonu Srebrnych i Czarnych, ponieważ występ w play-offach NFL nie jest wykluczony, wraz z zespołem z bilansem 4-5.

Oczywiście wiele będzie musiało przejść przez Raiders, aby zapewnić sobie awans do play-offów, ale wygląda na to, że istnieje chemia i koleżeństwo, które muszą uszczęśliwić wieloletniego właściciela zespołu Marka Davisa, który wydał tak dużo pieniędzy na naciskanie McDaniels odpada.

NASTĘPNY:
Gracz Raiders brzmi nieprzyjemnie w „Clueless” Josha McDanielsaŹródło

Previous articleMatt James przysięga na TEN wirusowy przepis na Święto Przyjaciół, w którym wykorzystuje się chipsy ziemniaczane!
Next articlePracownicy twierdzą, że podejrzany o morderstwo Sam Haskell zapłacił im 500 dolarów za usunięcie worków na śmieci „zawierających CZĘŚCI CIAŁA” z jego domu w Los Angeles i próbował udawać, że są rekwizytem na Halloween, ponieważ jego żona i teściowie pozostają zaginieni po odkryciu torsu kobiety

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here