(Zdjęcie: Candice Ward/Getty Images)

Odkąd na początku tego miesiąca Las Vegas Raiders zdecydowali się zwolnić Josha McDanielsa ze stanowiska głównego trenera i Dave’a Zieglera ze stanowiska dyrektora generalnego, zespół nie przegrał meczu.

To prawda, że ​​Raiders rozegrali tylko dwa pojedynki od czasu odejścia McDanielsa i Zieglera, ale wydaje się, że sytuacja dla franczyzy jest znacznie przyjemniejsza, gdy Antonio Pierce jest tymczasowym głównym trenerem zespołu i Champem Kellym jako tymczasowym dyrektorem generalnym zespołu.

Jednym z graczy z Las Vegas, który najwyraźniej odniósł duże korzyści zarówno na boisku, jak i poza nim po zmianie trenera i dyrektora generalnego, jest skrzydłowy All-Pro Davante Adams.

Nastrój Adamsa od czasu wprowadzenia zmian wydaje się być bardziej optymistyczny, a podczas niedzielnego zwycięstwa Raiders nad New York Jets 86 jardów, które zdobył, było jego najlepszym wynikiem w meczu od 3. tygodnia.

Po zwycięstwie nad Jets Pierce dał jasno do zrozumienia, że ​​Adams będzie nadal otrzymywać znaczną liczbę szans na grę przez pozostałą część sezonu 2023 (za pośrednictwem Dov Kleimana na Twitterze).

Po zgromadzeniu ponad 1500 jardów w 2022 roku Adams notował w tym sezonie średnio prawie 25 jardów mniej na mecz, co zdecydowanie miało wpływ na sukces zespołu.

Las Vegas wiele poświęciło, aby nabyć skrzydłowego All-Pro w ramach wymiany z Green Bay Packers w zeszłym roku, więc wydawało się dziwne, że nie był on głównym punktem ataku w pierwszej połowie bieżącego sezonu kiedy McDaniels prowadził program.

Jednak teraz, pod przewodnictwem Pierce’a, powinniśmy spodziewać się, że Adams powróci do swojej normalnej formy rozgrywającej.

NASTĘPNY:
Weteran Raiders wydał ogromne oświadczenie po dominującym występieŹródło

Previous articleTravis Kelce otrzymuje pieczęć akceptacji od Abigail, najlepszej przyjaciółki Taylor Swift
Next articleDamski zegarek Marine Star Bulova – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here