(Zdjęcie: Andy Lyons/Getty Images)

Dywizja AFC North była reklamowana w sezonie NFL 2023, a wszystkie cztery drużyny w tej lidze wyglądają jak drużyny play-offowe, a kilka z nich potencjalnie jest pretendentami do tytułu Super Bowl.

Zespołem, który naprawdę musi trzymać nogę na pedale gazu i iść do przodu, jest Cincinnati Bengals, który w tym roku zaczął powoli ze względu na kontuzję łydki Joe Burrowa, ale ostatnio zaczął mocno grać dzięki czterem zwycięstwom z rzędu, aby poprawić swoje wyniki ich bilans to 5-3.

Niestety, ponieważ drużyna AFC North jest tak samo konkurencyjna jak w tym roku, drużyna Bengals nie może sobie pozwolić na błędy od tej chwili, a w tym tygodniu ich determinacja zostanie wystawiona na próbę, gdy zmierzą się z początkującym Houston Texans prowadzonym przez początkującego rozgrywającego CJ Stroud w najbliższą niedzielę, po czym w czwartek nastąpi długo oczekiwane starcie z Baltimore Ravens.

Nick Wright z FOX Sports uważa, że ​​czwartkowy pojedynek z Ravens jest prawdopodobnie najważniejszym jak dotąd w sezonie, ponieważ pomoże ustalić, czy Cincinnati wygra ligę, zgodnie z zasadą „najpierw najważniejsze”.

Mimo że zbliża się rozgrywka z Ravens, drużyna Bengals nie powinna przeoczyć meczu z Teksańczykami, ponieważ Houston jest w stanie pokonać każdą drużynę każdego wieczoru, jeśli wszystko pójdzie dobrze, a Stroud będzie w dobrej formie.

W najbliższy weekend Cincinnati będzie musiało zmagać się z kosztownymi kontuzjami, a mianowicie wykluczeniem Tee Higginsa z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym oraz Ja’Marr Chase’a zmagającego się z kontuzją pleców, która stawia go pod znakiem zapytania.

Na szczęście Burrow znów wygląda jak Burrow, co oznacza, że ​​może im wystarczyć to, co mają, ale dla ubogich Bengalów będą to dwa ciekawe mecze w krótkim czasie.

NASTĘPNY:
Analityk wyjaśnia, dlaczego bengale są teraz w stanie najwyższej gotowościŹródło

Previous articleCoś zaskoczyło Christophera Nolana, gdy wkradł się na pokaz Oppenheimera
Next articleBadanie wody może opóźnić budowę komercyjną

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here