Czarny piątek przypada dzień po Święcie Dziękczynienia, ale teraz dzieje się niezliczona ilość wczesnych ofert. Boost Mobile słynie z niedrogich planów telefonicznych. Na początku tego roku firma stworzyła nawet nasze listy najlepszych planów telefonicznych na kartę i najlepszych tanich planów telefonicznych. Boost Mobile został również przetestowany przez naszych ekspertów. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą dostawcy lub może potrzebujesz drugiej linii, rozważ zakup 3-miesięcznego zestawu kart SIM Boost Mobile 5 GB. Zwykle kosztuje to 45 dolarów, ale jest w promocji za jedyne 15 dolarów w Best Buy.

Korzystanie z usługi przedpłaconej ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet. Otrzymujesz dokładnie to, za co płacisz, bez konieczności wiązania się umową i martwienia się o dodatkowe opłaty. Przejście na Boost jest niezwykle proste. Wystarczy zabrać ze sobą telefon, zakupić kartę SIM Boost i aktywować plan. Dzięki tej umowie otrzymasz 3 miesiące nieograniczonej liczby rozmów i SMS-ów oraz 5 GB danych. W zależności od dostępności w Twojej okolicy możesz odebrać zestaw w najbliższym sklepie Best Buy lub zamówić wysyłkę zestawu. A za zaoszczędzone pieniądze możesz wydać pieniądze na inne przedmioty przecenione podczas wyprzedaży w Czarny Piątek w Best Buy.

Czy wczesne wyprzedaże w Czarny Piątek to dobry moment na zakupy?

Wielu sprzedawców detalicznych rozpoczyna wyprzedaże w ramach „Czarnego Piątku” już w Halloween, a nawet wcześniej. Jakość ofert może się różnić na początku, ale w miarę upływu listopada wiele z nich jest tak dobrych, jak duże rabaty, które zobaczysz podczas weekendu Święta Dziękczynienia. Zobacz najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku, jakie znaleźliśmy, i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami dzięki naszemu pełnemu wpisowi na blogu dotyczącym Czarnego Piątku.

Oczywiście Boost Mobile nie jest obecnie jedynym operatorem komórkowym oferującym oferty. Możesz także sprawdzić ofertę Mint Mobile na Czarny Piątek. A jeśli chcesz, aby nowy telefon sparował się z Twoim nowym planem, oto najlepsze oferty na telefon z okazji Czarnego Piątku, jakie znaleźliśmy.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articleNiezbędne produkty na bezstresowe Święto Dziękczynienia
Next articlePrawidłowa kolejność oglądania filmów o Indianie Jonesie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here