Ten Wyprzedaż Amazon na sprzęcie Blink to idealna okazja, aby kupić domowe kamery monitorujące lub wideodomofon, o którym marzyłeś. Na szczęście, ponieważ Blink jest przystępną cenowo alternatywą Amazon dla kamer Ring, które są dość drogie, możesz zaoszczędzić sporo grosza. Istnieje wiele opcji do wyboru i kilka pakietów, które są idealne, jeśli szukasz bardziej kompleksowego rozwiązania. Poniżej zebraliśmy kilka naszych faworytów, ale warto sprawdzić całą wyprzedaż za pomocą przycisku poniżej.

Jeśli chcesz czegoś takiego jak dzwonek wideo Ring za mniej, możesz wybrać dzwonek wideo Blink i zdobądź jeden za jedyne 35 dolarów w tej sprzedaży. Dzwonek Blink Doorbell działa na bateriach i jest stosunkowo łatwy w konfiguracji, która nie wymaga prowadzenia kabli. Ma rozdzielczość 1080p, wykrywa ruch i może przechowywać zawartość lokalnie, zakładając, że masz moduł Sync 2, który kosztuje 35 dolarów na Amazonie. Jest także dostępny w zestawie z dwiema kamerami Blink Outdoor czwartej generacji za 138 dolarów zamiast 240 dolarów.

Jeśli szukasz dodatkowego zasięgu poza domem, nie możesz się pomylić z kamerą Blink Floodlight trzeciej generacji. Ma kamerę 1080p ze stosunkowo wyraźnym obrazem, dwukierunkowy dźwięk, dzięki czemu można prowadzić rozmowę, a reflektory potrafią osiągnąć moc 700 lumenów, co powinno w zupełności wystarczyć do oświetlenia przeciętnego podwórka. A co najważniejsze, jest bezprzewodowy i działa na czterech bateriach typu D, więc nie musisz się martwić o zasilanie lub linię Ethernet. Niestety, jest on przeceniony tylko w pakiecie z dzwonkiem wideo, ale jeśli kupujesz nową konfigurację od zera, możesz teraz pobrać zestaw z Amazon za obniżona cena 125 dolarów zamiast 150 dolarów.

Koniecznie sprawdź całą wyprzedaż aby uzyskać więcej zniżek i pakietów dostosowanych do potrzeb Twojego domu. A jeśli oferty Blink Ci nie odpowiadają, w naszym podsumowaniu ofert inteligentnych domów znajdziesz alternatywne propozycje.

Więcej ofert zakupów w CNETŹródło

Previous articleWyniki zakładów na Super Bowl: Dogrywka wśród długoterminowych zwycięzców
Next articleDora the Explorer była najostrzejszym krytykiem Super Bowl 2024