W tym miejscu podamy szczegółowe informacje na temat Edwarda Enninfula, ponieważ opinia publiczna szuka go w Internecie. Opinia publiczna przegląda Internet, aby dowiedzieć się więcej o Edwardzie Enninfulu i nie tylko chce poznać szczegóły jego problemu. Dlatego w tym artykule przedstawiliśmy naszym czytelnikom informacje o Edwardzie Enninfulu. Nie tylko, że podamy także szczegółowe informacje na temat jego następcy, ponieważ opinia publiczna szuka tej informacji w Internecie. Dlatego czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Zastąpienie Edwarda Enninfula

Po sześciu latach sprawowania kierownictwa Edward Enninful, szef brytyjskiego Vogue’a, ustąpi ze stanowiska. Ludzie chcą wiedzieć, na czym polega problem Edwarda Enninfula i kto go zastąpi. W świecie mody Edward Enninful jest dobrze znany. Urodził się w Ghanie w 1872 roku. W 2024 roku Edward Enninful będzie miał 51 lat. Z powodu problemów w Ghanie jego rodzina przeniosła się do Anglii, gdy był małym dzieckiem. Modą zainteresował się po raz pierwszy, ponieważ jego matka była krawcową. Do branży modowej dołączył w wieku szesnastu lat. Szybko zyskał sławę na boisku.

Powodzenia Nnadi

Był redaktorem najważniejszych publikacji, takich jak American Vogue, Italian Vogue i ID. W 2017 roku objął stanowisko szefa brytyjskiego Vogue’a. Edward Enninful ustępuje ze stanowiska szefa British Vague. Był odpowiedzialny za wybór treści magazynu i dbanie o to, aby wszystko wyglądało doskonale. Ale teraz się żegna. Edward odchodzi z kilku powodów. Problem Edwarda Enninfula wynika po części z jego chęci realizowania innych interesów. Pomimo zamiłowania do mody i czasopism, jest otwarty na próbowanie nowych rzeczy. Pragnie być dostępny do pracy przy wielu projektach. Innym czynnikiem przyczyniającym się do problemu Edwarda Enninfula może być jego przedłużony staż na tym samym stanowisku.

Po długim czasie pracy ludzie czasami odczuwają potrzebę zmiany. Mogą wierzyć, że wyczerpali wszystkie możliwości i konieczne jest nowe podejście. Zdarza się, że były pracownik po odejściu z firmy może nie dogadać się z przełożonymi czy współpracownikami. Jednakże nie ma żadnych informacji na temat sytuacji Edwarda, które by to potwierdzały. Wygląda na to, że odszedł w zgodzie. Pracując w brytyjskim Vogue, Edward dokonał kilku niesamowitych rzeczy. Zwiększył nacisk magazynu na różnorodne osoby. Nieważne, jak ktoś wyglądał, chciał, żeby wszyscy czuli się atrakcyjni. Musiał nadać dziennikowi różnorodne głosy i opowieści.

Edward Enninful nie zajdzie zbyt daleko po opuszczeniu brytyjskiego Vogue’a. Nadal pracuje dla Conde Nast, tej samej firmy. Ale będzie raczej doradcą niż prowadzącym publikację. Oznacza to, że będzie udzielał porad osobom tam pracującym, np. jakie kroki powinni podjąć, aby wprowadzić ulepszenia. Edward nadal odgrywa dużą rolę, nawet teraz nie jest szefem. Pomoże w wielu zadaniach, takich jak tworzenie nowych koncepcji i zapewnienie rentowności biznesu. Bycie nauczycielem jest podobne do obecnej kariery Edwarda. Wszystko, co odkrył podczas pracy w brytyjskim Vogue’u, przekaże innym. Mogą się od niego uczyć i radzą sobie w ten sposób dobrze.

Edward przechodzi poważną przemianę, ale niewątpliwie nie może się doczekać, aby spróbować czegoś nowego. Działa w branży modowej już od jakiegoś czasu, więc możliwość spróbowania czegoś innego jest mile widziana. Osobą, która zastąpi Edwarda w brytyjskim Vogue’u, jest Chioma Nnadi. Od dawna pracuje także w branży modowej i doskonale się w niej orientuje. Podobnie jak Edward, będzie odpowiedzialna za wybór tego, co pojawi się w magazynie i upewnienie się, że wygląda dobrze.

Źródło

Previous articleNBA: Pelicans zadają Grizzlies dziewiątą porażkę z rzędu
Next articleReklama Bena Afflecka Dunkin’ Super Bowl zostaje przedłużona, ponieważ tworzy boysband z Mattem Damonem i Tomem Bradym