Komendant Terrence Green pragnie powiadomić społeczność miasta Lexington, że w niedzielę 4 grudnia po południu w związku z paradą bożonarodzeniową miasta Lexington w centrum Lexington będą zamknięte drogi i objazdy.

Zamknięcia dróg i objazdy rozpoczną się o godzinie 13:00 wraz z zamknięciem West Butler Street, od Columbia Avenue do North Church Street.

Dodatkowe zamknięcia obejmują Haygood Avenue i część Meetze Street, aby umożliwić uczestnikom parady wystawienie i przygotowanie platform.

Parking biura Lexington County Extension Office, zlokalizowany pod adresem 605 West Main Street, również będzie zamknięty przez cały dzień ze względu na instalację i ustawienie platformy.

Parada Bożonarodzeniowa będzie przebiegać trasą od Haygood Avenue do West Main Street/US-1

North Lake Drive/SC-6. Najlepszy widok na tę paradę będzie wzdłuż West Main Street od Haygood Avenue do skrzyżowania Main Street w Lake Drive.

Aby przygotować się na rozpoczęcie Parady Świątecznej o godzinie 15:00, West Main Street od Columbia Avenue do North Lake Drive, East Main Street przy Harmon Street, North Lake Drive przy Dreher Street i South Lake Drive przy Fort Street zostaną zamknięte 14:45 Do czasu zakończenia wydarzenia cały ruch na trasie parady będzie odbywał się objazdami.

Główne objazdy zostaną ponownie otwarte około 16:30. W tym samym czasie ulica West Butler Street, od Columbia Avenue do South Church Street, pozostanie zamknięta do czasu usunięcia z jezdni wszystkich platform i uczestników parady.

Zaleca się, aby uczestnicy przybyli wcześniej, aby znaleźć miejsce parkingowe i miejsca siedzące na trasie parady, ponieważ wydarzenie to zawsze cieszy się dużą frekwencją. Prosimy o znalezienie miejsca parkingowego na parkingach publicznych w pobliżu miejsca wydarzenia, ponieważ osoby parkujące na prywatnych parkingach służbowych narażają się na ryzyko odholowania z obiektu na koszt właściciela.

Źródło

Previous articleZnawcy wymieniają dwóch zaskakujących kandydatów na MVP NFL
Next articleW galeriach: Wystawa dwóch artystów rejestruje faliste obrazy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here