Według Page Six najlepsi aktorzy, w tym Brad Pitt i Reese Witherspoon, chcą wyprodukować film oparty na wspomnieniach Britney Spears.

Kilka źródeł ujawniło, że oprócz Brada Pitta i Reese Witherspoon także Margot Robbie i Shonda Rhimes wykazały zainteresowanie przeniesieniem wspomnień Spears z „Kobiety we mnie” do filmu lub serialu telewizyjnego.

Tymczasem przedstawiciele Spears, Pitt, Witherspoon, Robbie i Rhimes odmówili komentarza w sprawie żądań Page Six.

Osoba posiadająca informację poufną poinformowała, że ​​projekt nie zostanie zrealizowany w najbliższym czasie, ponieważ jest on wciąż na bardzo wczesnym etapie i coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie.

Według Anklera, który jako pierwszy przekazał tę wiadomość, 41-letnia Britney Spears „w ostatniej chwili” przełożyła niedawne spotkanie z czołowym producentem, którego nazwisko nie jest jeszcze znane, ponieważ „nie czuła się na siłach” „.

Źródła podają, że w momencie wydania swojej książki 24 października Spears była „przytłoczona reakcją” i „szałem medialnym wokół niej”. To skłoniło jej zespół do „wstrzymania się z podejmowaniem jakichkolwiek poważnych decyzji dotyczących miejsca, w którym prawa wygasają, dopóki nie będzie miała czasu złapać oddechu”. Tymczasem „Ankler” poinformował, że Spears prowadzi także rozmowy w sprawie filmu dokumentalnego, który może przynieść 40 milionów dolarów wypłaty. W swoich wspomnieniach gwiazda popu wypowiada się na temat różnych aspektów jej życia, od sławy po związki, małżeństwa, tajną aborcję z byłym Justinem Timberlake’em i wiele więcej.

Spears udzieliła tylko jednego wywiadu, aby promować swoją książkę, a mimo to książka „Kobieta we mnie” nadal znajdowała się na szczycie listy bestsellerów New York Timesa z 1,1 milionami egzemplarzy sprzedanych w samych Stanach Zjednoczonych w pierwszym tygodniu.

Nie udzieliła żadnego wywiadu, stwierdzając, że ponowne przeżywanie traumatycznej przeszłości podczas pisania książki było „rozdzierające serce i emocjonalne”.

Często zadawane pytania:

Pytanie 1. Jak nazywają się wspomnienia Britney Spears?
A1.
Wspomnienia Britney Spears brzmią „The Woman in Me” i ukazały się 24 października 2023 roku. Znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa.

Pytanie 2. Kiedy będziemy mogli obejrzeć film Spears na podstawie jej wspomnień?
A2.
Jak dotąd nie było żadnych słów od Britney Spears. Wielu czołowych aktorów wyraziło zainteresowanie przeniesieniem książki na srebrny ekran.

Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści, ani nie jest za nią w żaden sposób odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby upewnić się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego treścią.

Źródło

Previous articleKontuzja Megan Rapinoe w mistrzostwach NWSL pozbawia ją „idealnego zakończenia”
Next article10 najlepszych sztucznych choinek na Amazon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here