Podobnie jak inni, gdy wybuchła pandemia COVID, przestałem chodzić na lokalną siłownię i zamiast tego zacząłem szukać treningu, który mógłbym wykonać w domu. „Zdobądź peleton!” doradzili mi moi przyjaciele i współpracownicy. Chociaż wiedziałem, że chcę roweru spinowego, wiedziałem też, że nie chcę płacić wyższej ceny, jaką Peloton pobierał wówczas za swoje rowery i zajęcia. Byłem pewien, że przy odrobinie poszukiwań uda mi się znaleźć dobrze zbudowany i funkcjonalny rower treningowy za znacznie niższą cenę.

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentachnasza całoroczna kolekcja najlepszych pomysłów na prezenty.

Po obejrzeniu niezliczonych filmów na YouTube i przeczytaniu postów na Reddicie na temat rowerów spinowych zdecydowałem się na Rower stacjonarny Schwinn Fitness IC4, co stanowiło około połowę ceny oryginalnego Peletonu i jedną trzecią ceny Peletonu Plus. W ciągu prawie dwóch lat jeżdżenia na IC4 ani razu nie żałowałem swojego zakupu.

Jeżdżę na rowerze pięć lub sześć dni w tygodniu, po 40 minut, z wyjątkiem okresowego dokręcania niektórych śrub i nakrętek oraz wymiany dwustronnych pedałów z zaciskami/klatką na palce na coś, co moim zdaniem jest bardziej praktyczne pedały platformowe do rowerów górskichNic nie robiłem z rowerem poza jazdą na nim.

Rower jest dokładnie taki, jak chciałem — łatwo go skonfigurować, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie, szybki obrót reguluje opór elektromagnetyczny, a kiedy zadzwoniłem do wsparcia technicznego Schwinn z pytaniami konserwacyjnymi, byłem zaskoczony, jak pomocni byli pracownicy pomocy technicznej był.

W rowerze brakuje dużego wyświetlacza typowego dla rowerów Peloton, ale mi to nie przeszkadza: pedałując, oglądam filmy i słucham podcastów na własnym telefonie. Schwinn IC4 jest wyposażony w mniejszy wyświetlacz cyfrowy, który pokazuje rytm pedałowania i czas ćwiczeń, a także szacunkową prędkość, dystans i spalone kalorie. Może także wyświetlać moje tętno.

Prawie dwa lata później i 15 funtów lżejszy, jestem całkowicie zadowolony ze swojego roweru spinowego.

Więcej ofert na Czarny Piątek od CNETŹródło

Previous articlePBA: Ivan Aska szybko uczy się, jak poprowadzić San Miguel do zwycięstwa
Next articleMoment, w którym aresztowano albańskiego sprzedawcę linii okręgowych, który miał na ścianie plakat z Człowiekiem z Blizną, podczas gdy gang narkotykowy, który wpompował do małych miasteczek kokainę o wartości 1,1 miliona funtów, ukrywając opakowania w losach na loterię, zostaje uwięziony

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here