• W sobotę czterdziestu rabusiów dokonało aktu wandalizmu na dwóch stacjach benzynowych w Tennessee
  • Ukradli towary o wartości ponad 17 000 dolarów i siali spustoszenie w sklepach
  • W Fill-N-Go jeden z podejrzanych wycelował karabin w osobę znajdującą się w środku

Ponad trzydziestu podejrzanych dokonało wandalizmu i okradzionych sklepów na dwóch stacjach benzynowych w Tennessee, kradnąc towary o wartości ponad 17 000 dolarów i pustosząc wnętrza sklepów podczas licznych kradzieży w sobotni wieczór.

Policja podała, że ​​w sobotę wieczorem tłum zaatakował stacje Exxon i stację benzynową Fill-N-Go w Memphis.

Wideo z ŻONA pokazuje, jak grupa sieje spustoszenie w sklepie, a w pewnym momencie złodziej wyrywa podświetlany znak z podstawy przy drzwiach.

Złodzieje przewracają stoiska i wynoszą pudła z towarami, a wiele z nich ślizga się, gdy wychodzą przez drzwi.

Według policji tuż po godzinie 22:00 tłum składający się z 30–40 podejrzanych wszedł do Exxon przy 3483 Airways Boulevard i ukradł towary o wartości 2000 dolarów.

W pewnym momencie widać złodzieja wyrywającego podświetlany znak z podstawy przy drzwiach

Tłum przewrócił stoiska wewnątrz sklepu

Złodzieje upuścili przedmioty, próbując uciec przez drzwi

Ponad dwudziestu podejrzanych dokonało wandalizmu i okradziono sklepy z dwóch stacji benzynowych w Tennessee, kradnąc towary o wartości ponad 17 000 dolarów

Krótko po godzinie 23:50 grupa 40 rabusiów wkroczyła na stację benzynową Fill-N-Go pod adresem 3084 South Third Street.

Władze podały, że grupa spowodowała szkody w sklepie o wartości około 9 000 dolarów i ukradła towary o wartości 15 000 dolarów.

Osoba przebywająca w Fill-N-Go powiedziała, że ​​jeden z podejrzanych ubrany w czarną maskę narciarską Nike, czarną bluzę z kapturem, niebieskie dżinsy i czarną torbę przewieszoną przez klatkę piersiową wycelował w niego z karabinu.

Policja poinformowała, że ​​na siedzeniu pasażera siedział uzbrojony podejrzany nowszym modelem białego Mitsubishi Outlandera, a kierowcą jest kobieta ubrana w czarny sweter, zielony T-shirt, czarne rajstopy i czarne klapki.

Nie doszło do żadnych aresztowań w związku z włamaniami na stacje benzynowe.

Kradzieże w sklepach detalicznych nie były jedynym spustoszeniem, jakie miało miejsce w Memphis w ten weekend, ponieważ zgłoszono inne głośne napady. ABC 24 zgłosiło, że jedno z włamań, które miało miejsce w sobotni wieczór, obejmowało włamanie do ciągnika siodłowego FedEx i kradzieży z niego paczek.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży wkrótce po godzinie 20:30 i widzieli, jak z miejsca zdarzenia odjechało wiele pojazdów.

Exxon pod adresem 3483 Airways Boulevard

Stacja benzynowa Fill-N-Go pod adresem 3084 South Third Street

Rabusie ukradli z Exxon towary o wartości 2000 dolarów i spowodowali szkody w sklepie o wartości około 9000 dolarów oraz ukradli towary o wartości 15 000 dolarów w Fill-N-Go

Osoba składająca skargę stwierdziła, że ​​do ciężarówki FedEx włamano się, gdy wiele samochodów zablokowało ją na skrzyżowaniu i ukradło paczki z tyłu po zerwaniu zatrzasku zabezpieczającego.

Wczesnym niedzielnym rankiem ochrona w Breezy Point Apartments zatrzymała trzech podejrzanych, których zidentyfikowali jako mężczyzn, którzy włamali się do ciężarówki FedEx.

W pojeździe podejrzanego ochrona znalazła cztery głośniki typu kicker, reflektor pojazdu, 14-częściowy zestaw garnków i patelni, kartonowe pudełko z przewodami powietrznymi i trzy bezpośrednie skrzynki kablowe.

Jeden z podejrzanych powiedział, że znalazł przedmioty pozostawione na ulicy i je odebrał.

Dane z września pokazują, że liczba poważnych przestępstw z użyciem przemocy wzrosła w Memphis o 10 procent w stosunku rocznym, a liczba poważnych przestępstw przeciwko mieniu wzrosła o 29 procent.

Źródło

Previous articleWizards nie mają odpowiedzi na Joela Embiida i są atakowani przez 76ers
Next articleAlec Baldwin organizuje reality show z Hilarią Baldwin wśród plotek o przejściu na emeryturę

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here