Będziemy dzielić się z Wami przerwami przeciwpożarowymi w Bengalu Zachodnim. Ta wiadomość o przerwie w pożarze budzi niepokój. Pożar miał miejsce w magazynie położonym obok dystrybutora benzyny w rejonie Shinbpur Forsa Road w dzielnicy Howrah w Bengalu Zachodnim. Jak wynika ze zgłoszenia, do zdarzenia doszło w piątek rano. Informację tę opublikowała agencja informacyjna ANI. Jeśli słyszałeś o wiadomościach, miałbyś pojęcie o tym, co się stało z wypadkiem. Co się stało? O co chodzi w tej całej sprawie? Przeczytaj artykuł do końca.

W magazynie Howrah wybuchł pożar

Według raportu, ogień zauważono po tym, jak ogromne kłęby gęstego czarnego dymu unosiły się nad magazynem, gdy strażacy próbowali go ugasić. Ten pożar był dla wszystkich szokujący i druzgocący. Wszyscy są bardzo smutni, gdy dowiadują się o tego typu wypadku. Kiedy doszło do tego zdarzenia, na miejsce szybko przybyło 10 zastępów straży pożarnej, które ugasiły ogień. Władze wydały oświadczenie na temat przebiegu pożaru. Opowiemy Ci o nowościach, które znajdziesz w kolejnym akapicie.

W magazynie Howrah wybucha pożar

Na podstawie raportu można stwierdzić, że 10 strażaków wykonało ogromną pracę, aby ugasić pożar. Ze wszystkich sił starali się opanować płomienie. Teraz pojawia się pytanie, ile osób jest rannych? Kim są osoby poszkodowane? Powiedzmy, że nie mamy pojęcia o kontuzjach. Nie możemy powiedzieć nic o osobach, które zostały ranne, ponieważ nie ma danych o osobach rannych. Ta rzecz nie została jeszcze potwierdzona. Był to masywny i szokujący pożar, który przyciągnął uwagę wielu ludzi. Uzyskaj autentyczne informacje, aby przewinąć stronę.

Jak udostępniliśmy oświadczenie opublikowane przez ANI, że do zdarzenia doszło w Howrah w Bengalu Zachodnim. Do zdarzenia pożarowego doszło w magazynie znajdującym się obok dystrybutora benzyny w rejonie Shibpur Forsa Road w Howrah. Niektórzy próbują poznać przyczynę tego pożaru. Wyjaśnijmy, że nie ma żadnego raportu na temat przyczyn pożaru. Dostępny jest także film z tego zdarzenia, który można obejrzeć w Internecie, gdzie można zobaczyć wysiłki strażaków. Jeśli otrzymamy dalsze szczegóły, poinformujemy Cię o tym najpierw w tej samej witrynie. Bądź na bieżąco z nami, aby uzyskać więcej aktualizacji.

Źródło

Previous articleStephen Jones ujawnia, dlaczego Cowboys podpisali kontrowersyjny dokument WR
Next articleKsiężna Sophie w błyskotkach naśladowała księżną Kate – i nikt tego nie zauważył

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here