Jedyne, czego naprawdę potrzebuję, to dobra książka. Mówię o nośnikach fizycznych: w twardej oprawie, w miękkiej oprawie, cokolwiek. Kindle są wygodne, to jasne, ale o wiele bardziej prawdopodobne jest, że wybiorę druk na papierze i zadomowię się na dłuższą metę.

Czy wczesne wyprzedaże w Czarny Piątek to dobry moment na zakupy?

Wielu sprzedawców detalicznych rozpoczyna wyprzedaże w ramach „Czarnego Piątku” już w Halloween, a nawet wcześniej. Jakość ofert może się różnić na początku, ale w miarę upływu listopada wiele z nich jest tak dobrych, jak duże rabaty, które zobaczysz podczas weekendu Święta Dziękczynienia. Zobacz najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku, jakie znaleźliśmy, i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami dzięki naszemu pełnemu wpisowi na blogu dotyczącym Czarnego Piątku.

Dlatego jestem podekscytowany, widząc to właśnie teraz, gdy Czarny Piątek jest tuż za rogiem, wydanie w miękkiej oprawie Micka Herrona„Slow Horses” to w sprzedaży za jedyne 10 dolaróww porównaniu z 17 USD — to 40% zniżki. Być może znasz program Apple TV Plus o tej samej nazwie. To jeden z moich ulubionych programów streamingowych ostatnich kilku lat, w którym Gary Oldman wciela się w wymiętego, cierpkiego i pijanego szefa obskurnej stajni szpiegów przebywających w czyśćcu zawodowym. Od książki Herrona wszystko się zaczęło.

Nie jest to dla mnie tylko zabawa. Jako nastolatka pochłaniałam thrillery szpiegowskie, zarówno książki, jak i filmy, i dzięki temu, mając dwadzieścia kilka lat, dosłownie wciągnęłam się w biznes wywiadowczy.

Aż do tej jesieni nie przeczytałem żadnej książki Herrona. Potem sięgnąłem po jego najnowszą książkę „Sekretne godziny” i jest niesamowita. Nie jest to część serii Slough House per se, ale inne spojrzenie na ten sam świat współczesnego brytyjskiego wywiadu i londyńskiej polityki (z niegodnymi zaufania osobami z obu tych dziedzin). Jest tak samo uważnie obserwowany, jak telewizyjna wersja Slow Horses, a czytanie go jest równie przyjemne, jak oglądanie programu. Poza tym jest wspomnienie o szpiegowaniu w Berlinie wydarzyło się coś ważnego. Jak głosi okładka książki, jest to „sekretna historia, na którą czekali fani Slough House”.

Ciekawi mnie teraz, jak sięgnąć do oryginalnego materiału źródłowego: książki „Slow Horses”. Nie mam żadnego problemu z przeczytaniem książki, wiedząc, jak do tej pory rozegrał się serial. (Uwaga dotycząca programu telewizyjnego: 3. sezon Slow Horses rozpocznie się w Apple TV Plus pod koniec tego miesiąca.) Przyjemność polega na samym czytaniu oraz na zobaczeniu, jak zawartość strony została przetłumaczona na ekran. Podejrzewam, że to doprowadzi mnie bezpośrednio do reszty serii książek.

Plus: książka, która jest w sprzedaży, to wydanie z okazji 10. rocznicy powstania, z przedmową Herrona i „ekskluzywnym opowiadaniem” z udziałem bohaterów Slow Horses.

Słuchaj, kupiłem Sekretne godziny w twardej oprawie za pełną cenę. Jestem zachwycony możliwością zobaczenia wydania Slow Horses z dużą zniżką. I tak bym się skusił, ale to tylko przypieczętowuje umowę.Źródło

Previous articleCzy Napoleon Apple może przynieść chwałę kasową Ridleyowi Scottowi i Joaquinowi Phoenixowi?
Next articlePBA: Tyler Bey zapewnia „zabawną” wygraną Magnolii z Ginebrą

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here