Zobacz w Sling TV

Sling TV Blue: 45 USD (na niektórych rynkach 40 USD)

Niesie lisa w Seattle (KCPQ)

Zespół 5-3 Seahawks będzie chciał jak najszybciej wrócić do domu po porażce w zeszłym tygodniu w Baltimore. Dowódcy 4-5 przemierzą cały kraj, aby spróbować wyrównać swój rekord na poziomie 5-5 i utrzymać się w play-offach, pomimo wymiany dwóch najlepszych defensorów w ostatecznym terminie.

Dowódcy i Seahawks rozpoczynają się w Seattle o godz 16:25 ET (13:25 PT) w Fox. Pokażemy Ci, jak możesz oglądać, nawet jeśli gra nie jest dostępna na Twoim lokalnym kanale Fox.

Mecz będzie pokazywany w telewizji na obszarach Seattle i Waszyngtonu (według 506 Sports) NA transmisja telewizyjna na żywo usług, ale mogą się zdarzyć przypadki, w których zostaniesz zablokowany z powodu usterki lokalizacji internetowej lub po prostu będziesz potrzebować dodatkowej warstwy prywatność podczas przesyłania strumieniowego.

Istnieje opcja, która nie wymaga subskrypcji czegoś takiego jak niedzielny bilet NFL lub NFL Plusalub przeszukanie Internetu w poszukiwaniu podejrzanej witryny internetowej: możesz skorzystać z wirtualnej sieci prywatnej lub VPN.

Oto, jak możesz oglądać grę z dowolnego miejsca w USA za pomocą VPN.

Czytaj więcej: NFL 2023: jak oglądać i przesyłać strumieniowo mecze oraz RedZone z kablem lub bez

Rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith. Rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith.

Geno Smith w ostatnich czterech meczach dla Seahawks zaliczył osiem strat.

Patricka McDermotta/Getty Images

Dowódcy kontra Seahawks: kiedy i gdzie?

W 10. tygodniu sezonu NFL Seahawks będą gościć Commanders o 16:25 ET (13:25 PT) w niedzielę. Mecz odbędzie się na stadionie Lumen Field w Seattle w stanie Waszyngton, siedzibie drużyny Seahawks.

Jak oglądać mecz Commanders vs. Seahawks online z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Jeśli nie możesz oglądać gry lokalnie z powodu nieprawidłowo zastosowane ograniczenia dotyczące zaciemnienia, możesz potrzebować innego sposobu oglądania gry i wtedy przydatne może być użycie VPN. VPN to także najlepszy sposób, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych ograniczanie prędkości w dniu gry poprzez szyfrowanie ruchu, a ponadto jest to świetny pomysł, gdy podróżujesz i jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, a chcesz dodać dodatkowa warstwa prywatności dla Twoich urządzeń i loginów.

Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do gry. Jeśli więc Twój dostawca Internetu lub operator komórkowy utknął Ci adres IP, który błędnie wskazuje Twoją lokalizację w strefie wyłączonej, VPN może rozwiązać ten problem, podając adres IP we właściwym, niezablokowanym obszarze. Większość sieci VPN, takich jak nasza Wybór redakcji, ExpressVPNsprawi, że będzie to naprawdę łatwe.

Korzystanie z VPN do oglądania lub transmisji wydarzeń sportowych jest legalne w każdym kraju, w którym sieci VPN są legalne, w tym w USA i Kanadzie, pod warunkiem, że masz legalną subskrypcję usługi, z której transmitujesz. Powinieneś mieć pewność, że Twoja sieć VPN jest poprawnie skonfigurowana, aby zapobiec wyciekom: nawet jeśli sieci VPN są legalne, usługa przesyłania strumieniowego może zamknąć konto każdej osoby, którą uzna za omijającą prawidłowo zastosowane ograniczenia dotyczące blackoutu.

Szukasz innych opcji? Koniecznie sprawdź inne świetne Oferty VPN ma miejsce właśnie teraz.

Ekspresowy VPN Ekspresowy VPN

Sarah Tew/CNET

Transmisja na żywo meczu Commanders vs. Seahawks w USA

W tym tygodniu gra Commanders-Seahawks jest dostępna w serwisie Fox, więc oprócz VPN ustawionego dla obszaru, na którym gra (patrz wskazówki poniżej), będziesz potrzebować usługa transmisji strumieniowej telewizji na żywo która obsługuje lokalną filię Foxa, która transmituje grę. Najtańszą taką usługą jest Sling TV Blue.

Telefon komórkowy wyświetla logo Sling TV. Telefon komórkowy wyświetla logo Sling TV.

Chusta/CNET

Plan Blue Sling TV obejmuje NBC, Fox i NFL Network, choć nie ma CBS, ABC ani ESPN. Wpisz swój adres Tutaj aby zobaczyć, które kanały lokalne są dostępne w Twoim miejscu zamieszkania. NFL RedZone jest również dostępna za dodatkowe 11 dolarów miesięcznie.

Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do ABC i ESPN, musisz przejść na plan Orange o podobnej cenie (który pomija sieci Fox, NBC i NFL) lub wybrać łączny pakiet Orange i Blue o wartości 60 USD miesięcznie, który obejmuje kanały z obu pakietów. W przypadku planu łączonego dodatek Sports Extra z RedZone kosztuje dodatkowe 15 USD miesięcznie.

Jedno ważne zastrzeżenie: z naszego doświadczenia wynika, że ​​lokalni partnerzy Fox będą dostępni tylko wtedy, gdy Twój adres rozliczeniowy znajduje się w jednym z 18 obszarów metropolitalnych objętych umową Slinga. Jeśli znajdujesz się poza jednym z tych obszarów, prawdopodobnie lepiej będzie skorzystać z jednej z alternatywnych usług wymienionych poniżej.

Liczne inne usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo oferują również lokalne stacje Fox, a mianowicie YouTube TV, Hulu Plus Live TV, DirecTV Stream i Fubo. Wszystkie kosztują więcej niż Sling TV, ale oferują też więcej kanałów, w tym kanały piłkarskie, takie jak ESPN. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po usługach transmisji strumieniowej telewizji na żywo.

Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym transmitowana jest gra, antena naziemna podłączona do telewizora stanowi inną opcję dla stacji Fox. Najlepszą rzeczą w antenach jest to, że nie są wymagane żadne opłaty za transmisję strumieniową ani miesięczne, chociaż musisz upewnić się, że masz dobry odbiór.

Krótkie wskazówki dotyczące przesyłania strumieniowego dowódców kontra Seahawks za pomocą VPN

  • Biorąc pod uwagę cztery zmienne – Twój dostawca usług internetowych, przeglądarka, dostawca strumieniowego przesyłania wideo i VPN – wrażenia i sukces mogą się różnić.
  • Sling Blue jest opcją dostępną tylko wtedy, gdy na Twoim koncie jest aktywna możliwość pozyskiwania lokalnych partnerów Fox. Przed zatwierdzeniem karty kredytowej możesz sprawdzić, czy Twój adres rozliczeniowy kwalifikuje się do tej opcji.
  • Jeśli nie widzisz wybranej lokalizacji jako domyślnej opcji dla ExpressVPN, spróbuj skorzystać z opcji „wyszukaj miasto lub kraj”.
  • Jeśli po włączeniu VPN i ustawieniu prawidłowego obszaru wyświetlania masz problemy z uruchomieniem gry, możesz spróbować szybko rozwiązać dwie rzeczy. Najpierw zaloguj się na swoje konto subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego i upewnij się, że adres zarejestrowany na koncie jest adresem we właściwym obszarze wyświetlania. Jeśli nie, może być konieczna zmiana adresu fizycznego zapisanego na Twoim koncie. Po drugie, niektóre telewizory inteligentne – np. Roku – nie mają aplikacji VPN, które można zainstalować bezpośrednio na urządzeniu. Zamiast tego musisz zainstalować VPN na routerze lub mobilnym hotspocie, którego używasz (np. telefonie), aby każde urządzenie w jego sieci Wi-Fi pojawiało się teraz we właściwym miejscu wyświetlania.
  • Wszyscy polecani przez nas dostawcy VPN mają na swoich stronach głównych pomocne instrukcje dotyczące szybkiej instalacji VPN na routerze. W niektórych przypadkach w przypadku usług Smart TV po zainstalowaniu aplikacji sportowej sieci kablowej zostaniesz poproszony o weryfikację kodu numerycznego lub kliknięcie linku przesłanego na Twój adres e-mail zapisany w pliku Smart TV. W tym przypadku pomocne będzie również posiadanie VPN na routerze, ponieważ oba urządzenia będą wyglądać na prawidłowe lokalizacje.
  • Pamiętaj, że przeglądarki często mogą zdradzić lokalizację pomimo korzystania z VPN, więc upewnij się, że logujesz się do swoich usług za pomocą przeglądarki, która stawia przede wszystkim na prywatność. Zwykle polecamy Odważny.Źródło

Previous articleThe 2023 Wrap: ‘It was like he dropped out of heaven’
Next articleKevin Costner rozwiązuje spór w „Yellowstone” po sfinalizowaniu rozwodu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here